Interhands Impact Fund Sti
Org.nr. 984 902 514StiftelseOmsorg og sosiale tjenesterAndre sosialtjenester uten botilbud ellersAktiv
c/o Einar Schultz, Fjellveien 10, 1366 Lysaker
Interhands Impact Fund Sti er en stiftelse i Lysaker i Bærum, stiftet 12. september 2002. Selskapet driver med andre sosialtjenester uten botilbud ellers. Daglig leder er Einar Schultz, og styrets leder er Einar Schultz.
Fakta om Interhands Impact Fund Sti
- Daglig leder
- Einar Schultz (f. 1959)
- Styreleder
- Einar Schultz (f. 1959)
- Stiftet
- Kommune
- Bærum
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning13 955 kr+13 955 kr mot 2024
Driftsresultat−1,4 mill. kr−124 % mot 2024
Årsresultat559 999 kr+229 % mot 2024
Egenkapital12 mill. kr+4,8 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 14 | 0 |
| Driftsresultat | −1 376 | −614 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 |
| Årsresultat | 560 | −434 |
| Sum eiendeler | 12 298 | 11 703 |
| Egenkapital | 12 221 | 11 661 |
| Gjeld | 77 | 43 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 0 kr → 13 955 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Allmennyttig stiftelse. Bidra til forbedring av liv på jorden gjennom støtte til miljøtiltak, rekreasjon og terapi for funksjonshemmede, ansvarlig økonomisk utvikling og global forståelse.
- Juridisk navn
- INTERHANDS IMPACT FUND STI
- Org.nr.
- 984 902 514
- Selskapsform
- Stiftelse
- Stiftet
- 12.09.2002
- Registrert
- 19.10.2002
- Bransje
- Andre sosialtjenester uten botilbud ellers 88.996
- Daglig leder
- Einar Schultz (f. 1959)
- Grunnkapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o Einar Schultz, Fjellveien 10, 1366 LysakerÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 166 | 3 928 | 120 | 110 | 20 |
| Driftsresultat | −1 376 | −614 | −8 473 | −1 164 | −140 | 15 056 | 3 676 | 1 | −29 | −85 |
| EBITDA | −29 | −85 | ||||||||
| Resultat før skatt | 0 | 0 | 0 | −859 | 2 211 | 15 066 | 3 676 | 1 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 560 | −434 | −8 057 | −859 | 2 211 | 15 066 | 3 676 | 1 | −29 | −85 |
| Sum eiendeler | 12 298 | 11 703 | 13 109 | 20 156 | 21 032 | 18 801 | 3 735 | 59 | 58 | 87 |
| Egenkapital | 12 221 | 11 661 | 12 095 | 20 151 | 21 010 | 18 799 | 3 733 | 57 | 56 | 85 |
| Gjeld | 77 | 43 | 1 014 | 5 | 21 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler12 mill. kr
Anleggsmidler98 %12 mill. kr
Omløpsmidler2 %289 387 kr
Egenkapital og gjeld12 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital99 %12 mill. kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld1 %77 053 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 14 | 0 |
| Sum driftskostnader | 1 390 | 614 |
| Lønnskostnader | 288 | |
| Driftsresultat | −1 376 | −614 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 1 936 | 180 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 |
| Årsresultat | 560 | −434 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −9 858,1 % | ||
| Egenkapitalandel | 99,4 % | 99,6 % | 92,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 3,76 | 26,48 | 1,28 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0 % | 0 % | 0 % |
Roller
Nå · 5 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Einar Schultz | 1959 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Einar Schultz | 1959 |
| Styremedlem | Jørgen Schultz | 1992 |
| Styremedlem | Kari Schultz | 1959 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Insignis AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Nestleder | Kari Schultz | 1959 | til 09.03.2026 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetInterhands Impact Fund Sti984 902 514
- Forretningsadresse
- c/o Einar Schultz, Fjellveien 10, 1366 Lysaker
Underenheter1
- Sted
- Lysaker
Historikk
24 hendelser siden 2002
- 2026
Omsetningen økte
0 kr → 13 955 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Godkjente årsregnskap
- 2017
Godkjente årsregnskap
- 2016
Godkjente årsregnskap
- 2015
Godkjente årsregnskap
- 2014
Godkjente årsregnskap
- 2013
Godkjente årsregnskap
Lignende bedrifter
Omsorg og sosiale tjenester i Bærum, nærmest i omsetning
Kampkompis AS56 380 kromsetning 2025ASDecenium AS277 190 kromsetning 2025ASDikt AS310 085 kromsetning 2025ASThorud Management AS371 688 kromsetning 2025ASStiftelsens Bukas Palads Venner720 265 kromsetning 2025STIPapajoe AS883 473 kromsetning 2025ASDuctu AS1,8 mill. kromsetning 2025ASStiftelsen Villa Walle2,4 mill. kromsetning 20256ansatteSTI
Omsorg og sosiale tjenester i BærumAlle selskaper i Bærum