Champs Group AS
Aktiv- Org.nr.984 241 879
- Aksjeselskap
- Bedriftsrådgivning
- Oslo
- Registrert i MVA-registeret
- champs.no
- Del av Håsi AS
Champs Group AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 5. februar 2002. Selskapet driver med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Daglig leder er Jan Eigil Rydningen, og styrets leder er Jan Eigil Rydningen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Revisjon av årsregnskap
Støtte og tilskudd
1 tildeling
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | Skatteetaten | Champs MEDKOM -Medarbeidersamtale- og Kompetanseutviklingsprogram | Ikke oppgitt |
Lignende bedrifter
Bedriftsrådgivning i Oslo, nærmest i omsetning
- Sorobon Invest ASBedriftsrådgivning · Oslo309 662 kromsetning 2025
- Meta Kompetanse ASBedriftsrådgivning · Oslo309 991 kromsetning 2025
- Libalu ASBedriftsrådgivning · Oslo310 000 kromsetning 2025
- Consult CR ASBedriftsrådgivning · Oslo308 800 kromsetning 2025
- Shaca ASBedriftsrådgivning · Oslo307 650 kromsetning 2025
- Econet ASBedriftsrådgivning · Oslo312 000 kromsetning 2025
- Kaupang Consulting ASBedriftsrådgivning · Oslo306 873 kromsetning 2025
- Clairon ASBedriftsrådgivning · Oslo306 500 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 310 | 319 | 295 | 1 044 | −551 | 424 | |
| −401 | 14 | −155 | −165 | 170 | 67 | |
| EBITDA | −106 | 230 | 133 | |||
| Resultat før skatt | −401 | 14 | −162 | −165 | 170 | 67 |
| −401 | 14 | −162 | −165 | 170 | 67 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 1 212 | 1 385 | 1 316 | 1 449 | 1 572 | 1 479 | |
| 780 | 1 181 | 1 168 | 1 330 | 1 495 | 1 325 | |
| 432 | 204 | 149 | 119 | 77 | 154 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −129,6 % | 4,5 % | −52,4 % | −15,8 % | −30,9 % | 15,8 % |
| Egenkapitalandel | 64,4 % | 85,3 % | 88,7 % | 91,8 % | 95,1 % | 89,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,65 | 3,99 | 4,52 | 6,17 | 16,55 | 7,94 |
| Totalkapitalrentabilitet | −30,9 % | 1,1 % | −11,2 % | −10,9 % | 11,1 % | 5,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,2 mill. kr
Anleggsmidler41 %500 114 kr
Omløpsmidler59 %711 815 kr
Egenkapital og gjeld1,2 mill. kr
Innskutt egenkapital173 %2,1 mill. kr
Opptjent egenkapital−109 %−1,3 mill. kr
Kortsiktig gjeld36 %432 087 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 310 | 319 |
| Sum driftskostnader | 711 | 305 |
| Lønnskostnader | 452 | 41 |
| Driftsresultat | −401 | 14 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | −401 | 14 |
| Årsresultat | −401 | 14 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Jan Eigil Rydningen | 1954 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Jan Eigil Rydningen | 1954 | |
| Varamedlem | Marit Rydningen | 1959 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ansema AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Håsi AS | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetChamps Group AS984 241 879
- Forretningsadresse
- Stuttvegen 2E, 1166 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
33 hendelser siden 2002
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
- 2021