Tverli Sveis AS
- Gaselle
- Sentral godkjenning
Tverli Sveis AS er et aksjeselskap i Ytre Enebakk i Enebakk, stiftet 11. september 2000. Selskapet driver med bearbeiding av metaller og har 36 ansatte. Daglig leder er Nicolai Magdal Nielsen, og styrets leder er Nicolai Magdal Nielsen.
Fakta om Tverli Sveis AS
- Daglig leder
- Nicolai Magdal Nielsen (f. 1983)
- Styreleder
- Nicolai Magdal Nielsen (f. 1983)
- Stiftet
- Kommune
- Enebakk
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 74 293 | 60 231 |
| Driftsresultat | 3 411 | 3 708 |
| Resultat før skatt | 3 193 | 3 460 |
| Årsresultat | 2 498 | 3 124 |
| Sum eiendeler | 19 268 | 15 371 |
| Egenkapital | 6 639 | 4 141 |
| Gjeld | 12 629 | 11 230 |
Hva som har skjedd
- Flere ansatte · 35 → 36
- Fusjon gjennomført · Gjennomføring av fusjon
- Fusjon vedtatt · Fusjonsbeslutning
- Nytt årsregnskap · 2025
Konsernstruktur
Del av et konsern: Tverli Aut Holding AS eier 80 %.
Offisiell foretaksinformasjon
Å drive sveisevirksomhet og enhver i denne forbindelse forbundet virksomhet, samt deltagelse i annen næringsvirksomhet. Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak, kjøp, salg, utleie og forvaltning av eiendom.
- Juridisk navn
- TVERLI SVEIS AS
- Org.nr.
- 982 582 482
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 11.09.2000
- Registrert
- 08.11.2000
- Bransje
- Bearbeiding av metaller 25.530
- Daglig leder
- Nicolai Magdal Nielsen (f. 1983)
- Ansatte
- 36
- Aksjekapital
- 32 200 kr
- Tidligere navn
- Tverli Aut Sveiseservice AS
- Forretningsadresse
- Gneisveien 2E, 1914 Ytre EnebakkÅpne i kart
- Kommune
- Enebakk
- Telefon
- 64 87 31 30
- Status
- Aktiv
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 74 293 | 60 231 | 25 421 | 16 221 | 13 899 | 15 144 | 16 346 | 19 650 | 13 298 | 22 374 |
| Driftsresultat | 3 411 | 3 708 | 390 | −259 | −256 | 1 784 | 15 | 4 445 | 1 594 | 1 494 |
| EBITDA | −171 | 331 | 2 409 | 624 | 5 201 | 2 295 | 2 171 | |||
| Resultat før skatt | 3 193 | 3 460 | 180 | −257 | −996 | 969 | −942 | 3 416 | 430 | 259 |
| Årsresultat | 2 498 | 3 124 | 180 | −283 | −1 245 | 781 | −761 | 2 983 | 196 | 74 |
| Sum eiendeler | 19 268 | 15 371 | 9 110 | 5 534 | 22 722 | 25 071 | 24 268 | 25 036 | 23 804 | 23 854 |
| Egenkapital | 6 639 | 4 141 | 1 237 | 1 057 | 3 395 | 4 640 | 3 859 | 4 620 | 1 638 | 1 442 |
| Gjeld | 12 629 | 11 230 | 7 873 | 4 477 | 19 327 | 20 431 | 20 409 | 20 416 | 22 167 | 22 412 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 74 293 | 60 231 |
| Sum driftskostnader | 70 883 | 56 523 |
| Lønnskostnader | 19 569 | 13 674 |
| Driftsresultat | 3 411 | 3 708 |
| Finansinntekter | 160 | 74 |
| Finanskostnader | 377 | 321 |
| Netto finans | −218 | −248 |
| Resultat før skatt | 3 193 | 3 460 |
| Årsresultat | 2 498 | 3 124 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,6 % | 6,2 % | 1,5 % |
| Egenkapitalandel | 34,5 % | 26,9 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,39 | 1,26 | 1,22 |
| Totalkapitalrentabilitet | 20,6 % | 30,9 % | 5,9 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Nicolai Magdal Nielsen | 1983 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Nicolai Magdal Nielsen | 1983 |
| Styremedlem | Rino Berg | 1993 |
| Styremedlem | Ilkay Celik | 1970 |
| Styremedlem | Trude Lill Forseth Nielsen | 1976 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | I Revisjon og Regnskap AS | |
| Regnskapsfører | Westbye Regnskap og Råd AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Revisor | Bdo AS | til 14.10.2025 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tverli Aut Holding AS | 25 760 | |
| Celik Invest AS | 6 440 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Tverli Aut Holding AS | Reduserte | 32 200 → 25 760 |
| Celik Invest AS | Ny eier | 0 → 6 440 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Gneisveien 2E, 1914 Ytre Enebakk
- Sted
- Ytre Enebakk
- Ansatte
- 36
Tillatelser og godkjenninger
- Status
- Godkjent
- Gyldig til
- 31.10.2027
| Funksjon | Fagområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Utførende | Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjoner | 2 |
Kåret til Gaselle-bedrift av Dagens Næringsliv
Støtte og tilskudd
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | IN Øst | Risikolån og garantier, Landsdekkende garantier | Garanti | 1,9 mill. kr |
Historikk
- 2026
Flere ansatteNy
35 → 36
Færre ansatte
39 → 37
- 2025
Endring av formål
Formål: Å drive sveisevirksomhet og enhver i denne forbindelse forbundet virksomhet, samt deltagelse i annen næringsvirksomhet. Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak, kjøp, salg, utleie og forvaltning av eiendom.
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Nicolai Magdal Nielsen, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av daglig leder
Ny daglig leder: Nicolai Magdal Nielsen
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Nicolai Magdal Nielsen, 1 medlem
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3028 Enebakk → 3220 Enebakk
Hele kunngjøringen