Kampen Invest AS
Lundlia 15, 2435 Braskereidfoss
Kampen Invest AS er et aksjeselskap i Braskereidfoss i Våler (Innlandet), stiftet 15. juli 1999. Selskapet driver med sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted. Styrets leder er Svein Tore Holtekjølen.
Fakta om Kampen Invest AS
- Styreleder
- Svein Tore Holtekjølen (f. 1953)
- Stiftet
- Kommune
- Våler (Innlandet)
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr−100 % mot 2024
Driftsresultat−6 985 kr−133 % mot 2024
Årsresultat−104 243 kr−113 % mot 2024
Egenkapital21 mill. kr−0,5 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 5 |
| Driftsresultat | −7 | −3 |
| Resultat før skatt | −104 | 792 |
| Årsresultat | −104 | 792 |
| Sum eiendeler | 23 018 | 22 945 |
| Egenkapital | 21 092 | 21 196 |
| Gjeld | 1 927 | 1 749 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 5 257 kr → 0 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 100 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer og andeler i andre selskaper og virksomheter.
- Juridisk navn
- KAMPEN INVEST AS
- Org.nr.
- 980 940 802
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 15.07.1999
- Registrert
- 02.08.1999
- Bransje
- Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted 93.190
- Aksjekapital
- 117 500 kr
- Tidligere navn
- Sats Kampen AS
- Forretningsadresse
- Lundlia 15, 2435 BraskereidfossÅpne i kart
- Kommune
- Våler (Innlandet)
- Telefon
- 22 19 48 44
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 428 | |||
| Driftsresultat | −7 | −3 | −17 | −29 | −31 | −247 | −458 | −723 | −503 | −63 |
| EBITDA | −18 | −20 | −242 | −503 | −63 | |||||
| Resultat før skatt | −104 | 792 | 62 | 147 | −187 | 4 417 | −210 | −1 258 | 156 | 8 996 |
| Årsresultat | −104 | 792 | 62 | 147 | −187 | 4 417 | −210 | −1 258 | 156 | 8 996 |
| Sum eiendeler | 23 018 | 22 945 | 22 107 | 21 869 | 20 682 | 22 261 | 16 039 | 16 239 | 17 546 | 17 402 |
| Egenkapital | 21 092 | 21 196 | 20 404 | 20 342 | 20 195 | 20 381 | 15 964 | 16 175 | 17 432 | 17 277 |
| Gjeld | 1 927 | 1 749 | 1 704 | 1 527 | 488 | 1 880 | 74 | 65 | 114 | 125 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler23 mill. kr
Anleggsmidler96 %22 mill. kr
Omløpsmidler4 %886 346 kr
Egenkapital og gjeld23 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %117 500 kr
Opptjent egenkapital91 %21 mill. kr
Langsiktig gjeld7 %1,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld2 %426 702 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 5 |
| Sum driftskostnader | 7 | 8 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | −7 | −3 |
| Finansinntekter | 325 | 2 610 |
| Finanskostnader | 422 | 1 814 |
| Netto finans | −97 | 795 |
| Resultat før skatt | −104 | 792 |
| Årsresultat | −104 | 792 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −57,1 % | −1 273,7 % | |
| Egenkapitalandel | 91,6 % | 92,4 % | 92,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,08 | 8,04 | 12,56 |
| Totalkapitalrentabilitet | 1,4 % | 11,6 % | 1,3 % |
Roller
Nå · 1 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Svein Tore Holtekjølen | 1953 |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Svein Tore Holtekjølen | 1953 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mats Andreas Hansen Holtekjølen (født 1988) | 117 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
44 hendelser siden 1999
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0426 Våler → 3419 Våler (innlandet)
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Våler (Innlandet), nærmest i omsetning