Omsorgsboliger Voll Sti
Org.nr. 980 708 365StiftelseOmsorg og sosiale tjenesterOmsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelseAktiv
Voll, 7393 Rennebu
Omsorgsboliger Voll Sti er en stiftelse i Rennebu, stiftet 16. februar 1999. Selskapet driver med omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse. Daglig leder er Arnt Inge Storeng, og styrets leder er Arnt Inge Storeng.
Fakta om Omsorgsboliger Voll Sti
- Daglig leder
- Arnt Inge Storeng (f. 1957)
- Styreleder
- Arnt Inge Storeng (f. 1957)
- Stiftet
- Kommune
- Rennebu
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning446 086 kr−10,3 % mot 2024
Driftsresultat34 858 kr−57 % mot 2024
Årsresultat39 726 kr−45,7 % mot 2024
Egenkapital1,8 mill. kr+2,3 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 446 | 497 |
| Driftsresultat | 35 | 81 |
| Resultat før skatt | 40 | 73 |
| Årsresultat | 40 | 73 |
| Sum eiendeler | 1 830 | 1 849 |
| Egenkapital | 1 766 | 1 726 |
| Gjeld | 64 | 123 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 497 421 kr → 446 086 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 10,3 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Stiftelsens formål er bygging og drift av omsorgsboliger.
- Juridisk navn
- OMSORGSBOLIGER VOLL STI
- Org.nr.
- 980 708 365
- Selskapsform
- Stiftelse
- Stiftet
- 16.02.1999
- Registrert
- 28.04.1999
- Bransje
- Omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse 87.300
- Daglig leder
- Arnt Inge Storeng (f. 1957)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Grunnkapital
- 875 000 kr
- Forretningsadresse
- Voll, 7393 RennebuÅpne i kart
- Postadresse
- c/o Arnt Storeng, Sandåveien 4, 7393 Rennebu
- Kommune
- Rennebu
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 446 | 497 | 492 | 410 | 466 | 432 | 435 | 428 | 423 | 418 |
| Driftsresultat | 35 | 81 | 71 | 1 | 62 | 68 | 61 | 100 | 40 | 107 |
| EBITDA | 107 | 168 | 175 | |||||||
| Resultat før skatt | 40 | 73 | 62 | −2 | 56 | 54 | 61 | 77 | 14 | 75 |
| Årsresultat | 40 | 73 | 62 | −2 | 56 | 54 | 61 | 77 | ||
| Sum eiendeler | 1 830 | 1 849 | 1 945 | 2 026 | 2 176 | 2 273 | 2 370 | 2 533 | 2 624 | 2 760 |
| Egenkapital | 1 766 | 1 726 | 1 653 | 1 592 | 1 594 | 1 538 | 1 484 | 1 423 | 1 346 | 1 332 |
| Gjeld | 64 | 123 | 292 | 434 | 582 | 735 | 886 | 1 111 | 1 278 | 1 428 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1,8 mill. kr
Anleggsmidler85 %1,5 mill. kr
Omløpsmidler15 %281 942 kr
Egenkapital og gjeld1,8 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %0 kr
Opptjent egenkapital96 %1,8 mill. kr
Kortsiktig gjeld4 %64 189 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 446 | 497 |
| Sum driftskostnader | 411 | 416 |
| Lønnskostnader | 74 | 73 |
| Driftsresultat | 35 | 81 |
| Finansinntekter | 8 | 2 |
| Finanskostnader | 3 | 9 |
| Netto finans | 5 | −8 |
| Resultat før skatt | 40 | 73 |
| Årsresultat | 40 | 73 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,8 % | 16,3 % | 14,4 % |
| Egenkapitalandel | 96,5 % | 93,4 % | 85 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,39 | 128,94 | 12,43 |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,3 % | 4,4 % | 3,6 % |
Roller
Nå · 7 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Arnt Inge Storeng | 1957 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Arnt Inge Storeng | 1957 |
| Styremedlem | Gjermund Jonnyson Kvam | 1979 |
| Styremedlem | Magne Vidar Rise | 1971 |
| Varamedlem | Anne Helene Kvam | 1959 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Revisjon Midt-Norge SA | |
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Nestleder | Magne Vidar Rise | 1971 | til 09.03.2026 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetOmsorgsboliger Voll Sti980 708 365
- Forretningsadresse
- Voll, 7393 Rennebu
Underenheter1
- Sted
- Rennebu
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 363,06 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 363,06 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 363,06 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 363,06 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 363,06 kr |
Historikk
25 hendelser siden 1999
- 2026
Omsetningen falt
497 421 kr → 446 086 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Godkjente årsregnskap
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
- 2019
Godkjente årsregnskap
- 2018
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2017
Godkjente årsregnskap
- 2016
Godkjente årsregnskap
- 2015
Godkjente årsregnskap