Regnskaps-Team DA
Aktiv- Org.nr.977 492 777
- Ansvarlig selskap med delt ansvar
- Regnskapsbyråer
- Skien
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Regnskaps-Team DA er et selskap med delt ansvar i Skien, stiftet 1. mars 1997. Selskapet driver med regnskapsføring og bokføring. Daglig leder er Unni Gundersen Dahl.
Nøkkeltall 2009
Omsetning 2000–2009
Siste hendelser
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3807 Skien → 4003 Skien
- Endring av forretningsadresse · Kommune 0806 Skien → 3807 Skien
- Ny adresse · Ulefossvegen 4, 3730 SKIEN → Porsgrunnsvegen 188, 3735 SKIEN
- Ny adresse · Porsgrunnsveien 48, 3733 SKIEN → Ulefossveien 4, 3730 SKIEN
- Nytt årsregnskap · 2008 → 2009
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2009: −39 000 kr
- Omsetningen falt 99,1 % i 2009
Lignende bedrifter
Regnskapsbyråer i Skien, nærmest i omsetning
- INTER-DATA REGNSKAPSTJENESTER Gerd KaupangRegnskapsbyråer · Skien
- KERS HOLM REGNSKAP Kerstin HolmstrømRegnskapsbyråer · Skien
- GRENLAND REGNSKAP Kyrre KaupangRegnskapsbyråer · Skien
- Trygg Økonomi Volodina & CoRegnskapsbyråer · Skien
- L&M Sigurdsen RegnskapRegnskapsbyråer · Skien
- Rune SembRegnskapsbyråer · Skien
- Solli Services ASRegnskapsbyråer · Skien
- VK Regnskaps Medarbeider Vigdis KhouryRegnskapsbyråer · Skien
Omsetning 2000–2009
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 42 | 4 541 | 3 527 | 3 554 | 3 191 | 2 812 | |
| 48 | 51 | 82 | 456 | 1 223 | 600 | |
| EBITDA | −96 | 72 | 94 | 467 | 1 237 | 617 |
| Resultat før skatt | 53 | 61 | 76 | 422 | 1 213 | 587 |
| 53 | 61 | 76 | 422 | 1 213 | 587 | |
| 0 | 7 | 7 | 7 | 5 | 6 | |
| Balanse | ||||||
| −18 | 669 | 632 | 486 | 378 | 330 | |
| −39 | 115 | 80 | 4 | −134 | −199 | |
| 21 | 554 | 552 | 482 | 512 | 529 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 114,3 % | 1,1 % | 2,3 % | 12,8 % | 38,3 % | 21,3 % |
| Egenkapitalandel | 216,7 % | 17,2 % | 12,7 % | 0,8 % | −35,5 % | −60,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 26,62 | 1,16 | 1,06 | 1,01 | 0,85 | 0,84 |
| Totalkapitalrentabilitet | 16,6 % | 9,7 % | 15 % | 105,8 % | 345,5 % | 132,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2009
Eiendeler−18 000 kr
Anleggsmidler3 206 %−577 000 kr
Omløpsmidler−3 106 %559 000 kr
Egenkapital og gjeld−18 000 kr
Innskutt egenkapital−0 %0 kr
Opptjent egenkapital217 %−39 000 kr
Langsiktig gjeld−0 %0 kr
Kortsiktig gjeld−117 %21 000 kr
Resultatdetaljer 2009
| Beløp i 1 000 kr | 2009 | 2008 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 42 | 4 541 |
| Sum driftskostnader | −6 | 4 490 |
| Lønnskostnader | 40 | 3 455 |
| Avskrivninger | −144 | 21 |
| Driftsresultat | 48 | 51 |
| Finansinntekter | 5 | 12 |
| Finanskostnader | 1 | 2 |
| Netto finans | 5 | 10 |
| Resultat før skatt | 53 | 61 |
| Årsresultat | 53 | 61 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Unni Gundersen Dahl | 1956 | |
| Deltaker med delt ansvar | Unni Gundersen Dahl | 1956 | |
| Deltaker med delt ansvar | Vibeke Maaren Helland | 1961 | |
Historikk
12 hendelser siden 1997
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3807 Skien → 4003 Skien
Hele kunngjøringen
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0806 Skien → 3807 Skien
Hele kunngjøringen
- 2015
Ny adresse
Ulefossvegen 4, 3730 SKIEN → Porsgrunnsvegen 188, 3735 SKIEN
Hele kunngjøringen
- 2010
Ny adresse
Porsgrunnsveien 48, 3733 SKIEN → Ulefossveien 4, 3730 SKIEN
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Ny adresse: Porsgrunnsveien 48, 3733 Skien
Hele kunngjøringen
- 2009
- 2008
- 2007
- 2006
Nytt årsregnskap
2004 → 2005