Mailgraph Eiendom AS
Aktiv- Org.nr.975 977 986
- Aksjeselskap
- Eiendomsforvaltning
- Nittedal
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av Bvin Utvikling og Eiendomsservice AS
Mailgraph Eiendom AS er et aksjeselskap i Nittedal, stiftet 21. desember 1995. Selskapet driver med eiendomsforvaltning på oppdrag. Styrets leder er Steinar Jakobsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen falt 2 154 184 kr → 1 919 692 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · Bjertnestangen 779, 1482 Nittedal Postboks 1, 1483 Hagan → Bjertnestangen 4, 1482, NITTEDAL
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Eiendomsforvaltning i Nittedal, nærmest i omsetning
- Folkets Hus Hagan Eiendomsdrift ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal2,1 mill. kromsetning 2025
- KB Blikk Holding ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal1,9 mill. kromsetning 2025
- Hagearbeid ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal1,7 mill. kromsetning 2025
- Takseringstjenester ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal2,6 mill. kromsetning 2025
- Ellco Eiendom ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal1,5 mill. kromsetning 2025
- Ind. Veien 27 D ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal1,4 mill. kromsetning 2025
- Alfa & Omega Eiendom ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal823 725 kromsetning 2025
- Allians Renhold ASEiendomsforvaltning · Hagan, Nittedal744 798 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 2 059 | 1 920 | 2 154 | 1 744 | 1 641 | 1 638 | |
| 1 376 | 1 252 | 1 379 | 1 066 | 1 081 | 746 | |
| EBITDA | 1 206 | 1 228 | 890 | |||
| Resultat før skatt | 1 087 | 1 006 | 896 | 796 | 909 | 403 |
| 847 | 785 | 700 | 621 | 709 | 314 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Balanse | ||||||
| 11 621 | 7 567 | 7 033 | 9 453 | 7 068 | 12 552 | |
| 2 815 | 2 786 | 2 781 | 2 597 | 2 638 | 1 928 | |
| 8 806 | 4 780 | 4 252 | 6 856 | 4 431 | 10 624 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 66,8 % | 65,2 % | 64 % | 61,1 % | 65,9 % | 45,5 % |
| Egenkapitalandel | 24,2 % | 36,8 % | 39,5 % | 27,5 % | 37,3 % | 15,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,11 | 0,9 | 0,11 | 3,61 | 2,93 | 28,88 |
| Totalkapitalrentabilitet | 14,4 % | 17,2 % | 5 % | 12,9 % | 11 % | 5,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler12 mill. kr
Anleggsmidler79 %9,1 mill. kr
Omløpsmidler21 %2,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld12 mill. kr
Innskutt egenkapital9 %1,1 mill. kr
Opptjent egenkapital15 %1,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld10 %1,2 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 059 | 1 920 |
| Sum driftskostnader | 683 | 668 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 1 376 | 1 252 |
| Finansinntekter | 0 | 1 |
| Finanskostnader | 290 | 246 |
| Netto finans | −290 | −245 |
| Resultat før skatt | 1 087 | 1 006 |
| Årsresultat | 847 | 785 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Steinar Jakobsen | 1974 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Braathen & Partners AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Bvin Utvikling og Eiendomsservice AS | 50 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Bvin Utvikling og Eiendomsservice AS
- 100 %Mailgraph Eiendom AS
Enheter
HovedenhetMailgraph Eiendom AS975 977 986
- Forretningsadresse
- Bjertnestangen 4, 1482 Nittedal
Underenheter1
- Sted
- Nittedal
Historikk
51 hendelser siden 1995
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen falt 2 154 184 kr → 1 919 692 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Ny adresse
Bjertnestangen 779, 1482 Nittedal Postboks 1, 1483 Hagan → Bjertnestangen 4, 1482, NITTEDAL
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av signatur
Hele kunngjøringen
- 2020