Rennebu Idrettslag
Aktiv- Org.nr.971 381 981
- Forening/lag/innretning
- Idrett og trening
- Rennebu
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- rennebu.com/idrett
Rennebu Idrettslag er en forening i Rennebu, stiftet 20. februar 1995. Selskapet driver med aktiviteter i idrettslag og -klubber.
Nøkkeltall 2011
Omsetning 2007–2011
Siste hendelser
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2011
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2010
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2009
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2008
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2007
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Rennebu, nærmest i omsetning
- Rennebu SkytterlagIdrett og trening · Rennebu
- Innset SkytterlagIdrett og trening · Rennebu
- Sør-Trøndelag SkiskytterkretsIdrett og trening · Rennebu
- Stig Frøseth FMXIdrett og trening · Rennebu
- Oppspinn Kjetil VærnesIdrett og trening · Rennebu
- Rennebu Kliv i VeiIdrett og trening · Rennebu
- Paradise OffroadIdrett og trening · Rennebu
- Østre Nerskogen LøypeforeningIdrett og trening · Rennebu
Omsetning 2007–2011
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 623 | 594 | 527 | 398 | 362 | |
| 117 | 102 | 51 | −13 | 41 | |
| EBITDA | 117 | 102 | 51 | −13 | 41 |
| Resultat før skatt | 124 | 106 | 53 | −9 | 45 |
| 124 | 106 | 53 | −9 | 45 | |
| Balanse | |||||
| 397 | 286 | 239 | 172 | 189 | |
| 355 | 299 | 225 | 172 | 189 | |
| 42 | −13 | 13 | 0 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | 18,8 % | 17,2 % | 9,7 % | −3,3 % | 11,3 % |
| Egenkapitalandel | 89,4 % | 104,6 % | 94,1 % | 100 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 9,26 | −21,38 | 17,77 | ||
| Totalkapitalrentabilitet | 36,3 % | 40,4 % | 25,8 % | −5 % | 23,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2011
Eiendeler397 000 kr
Anleggsmidler2 %8 000 kr
Omløpsmidler98 %389 000 kr
Egenkapital og gjeld397 000 kr
Innskutt egenkapital0 %0 kr
Opptjent egenkapital89 %355 000 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld11 %42 000 kr
Resultatdetaljer 2011
| Beløp i 1 000 kr | 2011 | 2010 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 623 | 594 |
| Sum driftskostnader | 507 | 491 |
| Lønnskostnader | 50 | 30 |
| Avskrivninger | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 117 | 102 |
| Finansinntekter | 8 | 4 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 8 | 4 |
| Resultat før skatt | 124 | 106 |
| Årsresultat | 124 | 106 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styremedlem | Arild Bruheim | 1966 | |
| Styremedlem | Ola Halland | 1979 | |
| Styremedlem | Hanne Kristin Krogstad | 1974 | |
| Styremedlem | Heidi Syr Myrmo | 1961 | |
| Styremedlem | Kjetil Værnes | 1974 | |
| Styremedlem | Oddvar Myrmo | 1965 | |
| Styremedlem | Maren Flå Sundset | 2004 | |
| Styremedlem | Annette Unsgård | 1992 | |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetRennebu Idrettslag971 381 981
- Forretningsadresse
- Veita 23, 7391 Rennebu
Underenheter1
- Sted
- Rennebu
Historikk
6 hendelser siden 1995
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 1995
Registrert i Enhetsregisteret