Kvakkestadgården 3 ANS
Org.nr. 971 131 535Ansvarlig selskap med solidarisk ansvarUtleie av fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendomAktiv
Hageveien 2, 1423 Ski
Kvakkestadgården 3 ANS er et ansvarlig selskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 9. desember 1993. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Oddvar Kvakkestad.
Fakta om Kvakkestadgården 3 ANS
- Styreleder
- Oddvar Kvakkestad (f. 1923)
- Stiftet
- Kommune
- Nordre Follo
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,3 mill. kr+6,1 % mot 2024
Driftsresultat2 mill. kr+14,1 % mot 2024
Årsresultat2 mill. kr+13,7 % mot 2024
Egenkapital2,5 mill. kr+5,9 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 308 | 2 176 |
| Driftsresultat | 1 995 | 1 748 |
| Resultat før skatt | 1 995 | 1 755 |
| Årsresultat | 1 995 | 1 755 |
| Sum eiendeler | 2 512 | 2 372 |
| Egenkapital | 2 512 | 2 372 |
| Gjeld | 0 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Å eie og forvalte Hagev 2, gnr 129, bnr 429 i Ski kommune.
- Juridisk navn
- KVAKKESTADGÅRDEN 3 ANS
- Org.nr.
- 971 131 535
- Selskapsform
- Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar
- Stiftet
- 09.12.1993
- Registrert
- 20.02.1995
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Forretningsadresse
- Hageveien 2, 1423 SkiÅpne i kart
- Kommune
- Nordre Follo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 308 | 2 176 | 2 020 | 1 887 | 1 887 | 1 645 | 1 722 | 1 526 | 1 376 | 1 472 |
| Driftsresultat | 1 995 | 1 748 | 1 745 | 1 098 | 1 546 | 1 025 | 1 317 | 1 218 | 1 178 | 1 247 |
| EBITDA | 1 117 | 1 565 | 1 045 | 1 337 | 1 238 | 1 189 | 1 258 | |||
| Resultat før skatt | 1 995 | 1 755 | 1 745 | 1 098 | 1 546 | 1 031 | 1 317 | 1 218 | 1 178 | 1 247 |
| Årsresultat | 1 995 | 1 755 | 1 745 | 1 098 | 1 546 | 1 031 | 1 317 | 1 218 | 1 178 | 1 247 |
| Sum eiendeler | 2 512 | 2 372 | 2 905 | 1 955 | 2 403 | 1 947 | 2 233 | 2 134 | 2 094 | 1 924 |
| Egenkapital | 2 512 | 2 372 | 2 601 | 1 955 | 2 403 | 1 947 | 2 233 | 2 134 | 2 094 | 1 924 |
| Gjeld | 0 | 304 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler2,5 mill. kr
Anleggsmidler35 %871 416 kr
Omløpsmidler65 %1,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,5 mill. kr
Opptjent egenkapital100 %2,5 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 308 | 2 176 |
| Sum driftskostnader | 313 | 428 |
| Driftsresultat | 1 995 | 1 748 |
| Finansinntekter | 7 | |
| Netto finans | 7 | |
| Resultat før skatt | 1 995 | 1 755 |
| Årsresultat | 1 995 | 1 755 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 86,4 % | 80,3 % | 86,4 % |
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 89,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 6,58 | ||
| Totalkapitalrentabilitet | 81,7 % | 66,5 % | 71,8 % |
Roller
Nå · 9 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Deltaker med fullt ansvar | Kari Kvakkestad Ødegård | 1963 |
| Deltaker med fullt ansvar | André Kvakkestad | 1971 |
| Deltaker med fullt ansvar | Håkon Rahm | 1974 |
| Deltaker med fullt ansvar | Ørjan Oskar Kvakkestad | 1984 |
| Deltaker med fullt ansvar | Kvakkestad & Sønner AS |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Oddvar Kvakkestad | 1923 |
| Styremedlem | Sverre Oskar Kvakkestad | 1957 |
| Styremedlem | Kari Kvakkestad Ødegård | 1963 |
| Styremedlem | Elisabeth Synøve Kvakkestad | 1954 |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Kari Kvakkestad Ødegård | 1963 | til 09.03.2026 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetKvakkestadgården 3 ANS971 131 535
- Forretningsadresse
- Hageveien 2, 1423 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
25 hendelser siden 1993
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Godkjente årsregnskap
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2018
Godkjente årsregnskap
- 2017
Godkjente årsregnskap
- 2016
Godkjente årsregnskap
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Nordre Follo, nærmest i omsetning
Aeko Gruppen AS2,3 mill. kromsetning 2025ASMedium AS2,3 mill. kromsetning 2025ASEspen Michael Larod Investment LTD NUF2,3 mill. kromsetning 2025NUFAskimveien Eiendom AS2,3 mill. kromsetning 2025ASCoop Valdres Eiendom AS2,3 mill. kromsetning 2025ASSentrumsbygget Kolbotn AS2,4 mill. kromsetning 2025ASLangseter Eiendom AS2,2 mill. kromsetning 2025ASCoop Nes i Ådal Eiendom AS2,2 mill. kromsetning 2025AS
Utleie av fast eiendom i Nordre FolloAlle selskaper i Nordre Follo