Gudbrand Sætres Legat Sti
Aktiv- Org.nr.969 900 106
- Stiftelse
- Foreninger, lag og stiftelser
- Elverum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
Gudbrand Sætres Legat Sti er en stiftelse i Sørskogbygda i Elverum, stiftet 20. februar 1995. Selskapet driver med aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Styrets leder er Stein Surén.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Elverum, nærmest i omsetning
- Hernes Kirkes Legater StiForeninger, lag og stiftelser · Elverum953 kromsetning 2025
- Stiftelsen Husmorlagets HusForeninger, lag og stiftelser · Elverum18 004 kromsetning 2025
- Stiftelsen Norsk Papirindustri- Arbeiderforbunds MinnefondForeninger, lag og stiftelser · Elverum208 146 kromsetning 2025
- Folkets Hus Gråberg SAForeninger, lag og stiftelser · Elverum1,1 mill. kromsetning 2025
- En Bedre Verden StiForeninger, lag og stiftelser · Sørskogbygda, Elverum2,3 mill. kromsetning 2025
- Skogselskapet i HedmarkForeninger, lag og stiftelser · Elverum3 mill. kromsetning 2023
- Per Væringsaasens Nationalfond StiForeninger, lag og stiftelser · Elverum5,4 mill. kromsetning 2025
- HelseinnForeninger, lag og stiftelser · Elverum9,2 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 5 700 | 14 | |
| −120 | −171 | −104 | −109 | 5 687 | −21 | |
| Resultat før skatt | 40 | 2 | 22 | −56 | 5 700 | −20 |
| 40 | 2 | 8 | −63 | 4 478 | −20 | |
| Balanse | ||||||
| 4 687 | 4 648 | 4 660 | 4 650 | 5 929 | 229 | |
| 4 687 | 4 648 | 4 646 | 4 643 | 4 706 | 228 | |
| 0 | 0 | 14 | 7 | 1 222 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 99,8 % | −150 % | ||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 99,7 % | 99,9 % | 79,4 % | 99,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 334,06 | 664,29 | 4,85 | |||
| Totalkapitalrentabilitet | 0,9 % | 0 % | 0,5 % | −1 % | 185,1 % | −8,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler4,7 mill. kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %4,7 mill. kr
Egenkapital og gjeld4,7 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %0 kr
Opptjent egenkapital100 %4,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %0 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 120 | 171 |
| Lønnskostnader | 21 | 41 |
| Driftsresultat | −120 | −171 |
| Finansinntekter | 160 | 172 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 160 | 172 |
| Resultat før skatt | 40 | 2 |
| Årsresultat | 40 | 2 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Stein Surén | 1963 | |
| Styremedlem | Anne-Birthe Aakrann Eek | 1943 | |
| Styremedlem | Arnfinn Nylund | 1953 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Fram Revisjon AS | ||
Historikk
22 hendelser siden 1995
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017