Romerike Catering AS
Dalgården, 2072 Dal
Romerike Catering AS er et aksjeselskap i Dal i Eidsvoll, stiftet 9. april 1991. Selskapet driver med catering for arrangementer. Styrets leder er Per Erik Harfallet.
Fakta om Romerike Catering AS
- Styreleder
- Per Erik Harfallet (f. 1959)
- Stiftet
- Bransje
- Catering i Eidsvoll
- Kommune
- Eidsvoll
- Største eiere (2025)
- Per Erik Harfallet100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning4 137 kr−99,2 % mot 2024
Driftsresultat−25 572 kr−111 % mot 2024
Årsresultat18 907 kr−93,6 % mot 2024
Egenkapital786 914 kr+2,5 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 | 504 |
| Driftsresultat | −26 | 233 |
| Resultat før skatt | 21 | 353 |
| Årsresultat | 19 | 296 |
| Sum eiendeler | 1 211 | 1 480 |
| Egenkapital | 787 | 768 |
| Gjeld | 424 | 712 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Slettet fra MVA-registeret
- Omsetningen falt · 504 253 kr → 4 137 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 99,2 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Kantine og cateringvirksomhet og alt som står i den forbindelse.
- Juridisk navn
- ROMERIKE CATERING AS
- Org.nr.
- 960 960 742
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 09.04.1991
- Registrert
- 20.02.1995
- Bransje
- Catering for arrangementer 56.210
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Tidligere navn
- AS Romerike Kantine & Catering
- Forretningsadresse
- Dalgården, 2072 DalÅpne i kart
- Kommune
- Eidsvoll
- Telefon
- 63 95 39 00
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 | 504 | 0 | 5 896 | 5 708 | 3 119 | 5 137 | 4 652 | 4 850 | 5 072 |
| Driftsresultat | −26 | 233 | −69 | 1 890 | 1 589 | −111 | 456 | 299 | 62 | 176 |
| EBITDA | 1 898 | 1 639 | −61 | 547 | 411 | 168 | 272 | |||
| Resultat før skatt | 21 | 353 | −127 | 2 337 | 1 601 | −208 | 630 | 265 | 102 | 183 |
| Årsresultat | 19 | 296 | −122 | 1 935 | 1 298 | −208 | 520 | 193 | 87 | 137 |
| Sum eiendeler | 1 211 | 1 480 | 1 247 | 2 454 | 3 842 | 2 046 | 2 942 | 2 553 | 2 636 | 3 029 |
| Egenkapital | 787 | 768 | 472 | 895 | 100 | 1 647 | 1 855 | 1 553 | 1 460 | 1 723 |
| Gjeld | 424 | 712 | 775 | 1 559 | 3 742 | 399 | 1 087 | 1 000 | 1 176 | 1 306 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1,2 mill. kr
Anleggsmidler45 %542 225 kr
Omløpsmidler55 %669 101 kr
Egenkapital og gjeld1,2 mill. kr
Innskutt egenkapital8 %100 000 kr
Opptjent egenkapital57 %686 914 kr
Kortsiktig gjeld26 %313 627 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 | 504 |
| Sum driftskostnader | 30 | 271 |
| Lønnskostnader | −28 | 178 |
| Driftsresultat | −26 | 233 |
| Finansinntekter | 57 | 135 |
| Finanskostnader | 10 | 15 |
| Netto finans | 47 | 120 |
| Resultat før skatt | 21 | 353 |
| Årsresultat | 19 | 296 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −618,1 % | 46,3 % | |
| Egenkapitalandel | 65 % | 51,9 % | 37,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,13 | 1,55 | 0,92 |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,4 % | 27 % | −1,1 % |
Roller
Nå · 2 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Per Erik Harfallet | 1959 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Westbye Regnskap og Råd AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Per Erik Harfallet | 1959 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Per Erik Harfallet (født 1959) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetRomerike Catering AS960 960 742
- Forretningsadresse
- Dalgården, 2072 Dal
Underenheter1
- Sted
- Dal
Historikk
36 hendelser siden 1991
- 2026
Slettet fra MVA-registeretNy
Omsetningen falt
504 253 kr → 4 137 kr
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0237 Eidsvoll → 3035 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2019
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Catering i Eidsvoll, nærmest i omsetning