Oslo Sats, Repro & Montasje AS
Ødegårdsliveien 10, 1914 Ytre Enebakk
Oslo Sats, Repro & Montasje AS er et aksjeselskap i Ytre Enebakk i Enebakk, stiftet 4. januar 1988. Selskapet driver med ferdiggjøring før trykking og publisering. Styrets leder er Per-Morten Halvorsen.
Fakta om Oslo Sats, Repro & Montasje AS
- Styreleder
- Per-Morten Halvorsen (f. 1950)
- Stiftet
- Bransje
- Annen industri i Enebakk
- Kommune
- Enebakk
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning409 037 kr−6,6 % mot 2024
Driftsresultat−3 749 kr+92,1 % mot 2024
Årsresultat9 838 kr+143 % mot 2024
Egenkapital1,8 mill. kr+0,6 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 409 | 438 |
| Driftsresultat | −4 | −47 |
| Resultat før skatt | 11 | −26 |
| Årsresultat | 10 | −23 |
| Sum eiendeler | 1 898 | 1 957 |
| Egenkapital | 1 750 | 1 740 |
| Gjeld | 148 | 217 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3028 Enebakk → 3220 Enebakk
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Grafisk virksomhet og alt som derved står i forbindelse. Dessuten vil selskapet kunne delta i andre virksomheter gjennom å eie aksjer eller på annen måte alt som har forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- OSLO SATS, REPRO & MONTASJE AS
- Org.nr.
- 946 468 304
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 04.01.1988
- Registrert
- 19.02.1995
- Bransje
- Ferdiggjøring før trykking og publisering 18.130
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Ødegårdsliveien 10, 1914 Ytre EnebakkÅpne i kart
- Kommune
- Enebakk
- Telefon
- 22 72 40 25
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 409 | 438 | 598 | 635 | 518 | 891 | 1 882 | 3 052 | 2 729 | 2 763 |
| Driftsresultat | −4 | −47 | 74 | 55 | 34 | 43 | 88 | 159 | 160 | 277 |
| EBITDA | 43 | 96 | 221 | 218 | 299 | |||||
| Resultat før skatt | 11 | −26 | 83 | 59 | 35 | 39 | 100 | 169 | 186 | 283 |
| Årsresultat | 10 | −23 | 65 | 46 | 28 | 30 | 85 | 126 | 135 | 221 |
| Sum eiendeler | 1 898 | 1 957 | 1 875 | 1 893 | 1 754 | 1 661 | 1 898 | 2 002 | 1 847 | 1 906 |
| Egenkapital | 1 750 | 1 740 | 1 763 | 1 699 | 1 652 | 1 625 | 1 595 | 1 510 | 1 383 | 1 248 |
| Gjeld | 148 | 217 | 112 | 195 | 102 | 36 | 303 | 492 | 463 | 658 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1,9 mill. kr
Anleggsmidler67 %1,3 mill. kr
Omløpsmidler33 %628 410 kr
Egenkapital og gjeld1,9 mill. kr
Innskutt egenkapital5 %100 000 kr
Opptjent egenkapital87 %1,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld8 %144 073 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 409 | 438 |
| Sum driftskostnader | 413 | 485 |
| Driftsresultat | −4 | −47 |
| Finansinntekter | 22 | |
| Finanskostnader | 1 | |
| Netto finans | 15 | 21 |
| Resultat før skatt | 11 | −26 |
| Årsresultat | 10 | −23 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −0,9 % | −10,8 % | 12,4 % |
| Egenkapitalandel | 92,2 % | 88,9 % | 94 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,36 | 4,03 | 7,45 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0,6 % | −1,3 % | 4,4 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Per-Morten Halvorsen | 1950 |
| Styremedlem | Ingermari Halvorsen | 1952 |
| Varamedlem | Vetle Halvorsen | 1975 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Skien Regnskapskontor AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Per-Morten Halvorsen | 1950 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Per-Morten Halvorsen (født 1950) | 250 | |
| Ingermari Halvorsen (født 1952) | 250 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetOslo Sats, Repro & Montasje AS946 468 304
- Forretningsadresse
- Ødegårdsliveien 10, 1914 Ytre Enebakk
Underenheter1
- Sted
- Ytre Enebakk
Historikk
33 hendelser siden 1988
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3028 Enebakk → 3220 Enebakk
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Sagstuveien 1 → Ødegårdsliveien 10, Ytre Enebakk
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 0229 Enebakk → 3028 Enebakk
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
Lignende bedrifter
Annen industri i Enebakk, nærmest i omsetning