Lv-Holding AS
Aktiv- Org.nr.934 865 464
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av H. M. Dobloug Holding AS
Lv-Holding AS er et aksjeselskap i Jar i Bærum, stiftet 10. desember 2024. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Harald Meling Dobloug.
Nøkkeltall 2025
Årsresultat 2024–2025
Siste hendelser
- Endring av forretningsadresse · Aspehaugveien 3C, 0376 Oslo → Grav skolevei 22, 1358 Jar
- Nytt årsregnskap · 2025
- Ny bransje · 00.000 → Andre egeninvesteringsselskaper
- Endring av forretningsadresse · C/O Rebel U2 AS Universitetsgata 2, 0164 Oslo → Aspehaugveien 3C, 0376 Oslo
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum, nærmest i omsetning
- Labu Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Snarøya, Bærum102 115 kromsetning 2025
- Ibg Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Hosle, Bærum102 500 kromsetning 2025
- Naus ASHolding- og investeringsselskaper · Snarøya, Bærum105 925 kromsetning 2025
- Kaze Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Hosle, Bærum109 064 kromsetning 2025
- Frishold ASHolding- og investeringsselskaper · Haslum, Bærum118 536 kromsetning 2025
- Levanten ASHolding- og investeringsselskaper · Sandvika, Bærum125 000 kromsetning 2025
- Kebaks ASHolding- og investeringsselskaper · Høvik, Bærum71 142 kromsetning 2025
- SPL Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Snarøya, Bærum130 282 kromsetning 2025
Årsresultat 2024–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Resultat | ||
| 100 | ||
| −66 | ||
| Resultat før skatt | −16 356 | 0 |
| −16 356 | 0 | |
| Balanse | ||
| 4 551 | 74 | |
| 712 | 67 | |
| 3 839 | 7 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||
| Driftsmargin | −65,8 % | |
| Egenkapitalandel | 15,7 % | 90,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,11 | 6 709 |
| Totalkapitalrentabilitet | 310,1 % | 0,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler4,6 mill. kr
Anleggsmidler6 %292 600 kr
Omløpsmidler94 %4,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld4,6 mill. kr
Innskutt egenkapital16 %712 020 kr
Langsiktig gjeld0 %212 kr
Kortsiktig gjeld84 %3,8 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 100 | |
| Sum driftskostnader | 166 | |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −66 | |
| Finansinntekter | 7 236 | 0 |
| Finanskostnader | 23 526 | |
| Netto finans | −16 290 | 0 |
| Resultat før skatt | −16 356 | 0 |
| Årsresultat | −16 356 | 0 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Harald Meling Dobloug | 1989 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ecit Services AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| H. M. Dobloug Holding AS | 3 088 031 | |
| Async Holding AS | 817 788 | |
| Nitten Holding AS | 512 965 | |
| Euro TV AS | 240 624 | |
| Melesio Equity AS | 215 244 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| H. M. Dobloug Holding AS | Økte | 3 082 911 → 3 088 031 |
| Euro TV AS | Økte | 168 010 → 240 624 |
| Michael Kumar Holding AS | Økte | 121 853 → 194 467 |
| Schibsted Tilväxtmedier AB | Solgte seg ut | 170 228 → 0 |
| Andreas Løken | Ny eier | 0 → 29 643 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetLv-Holding AS934 865 464
- Forretningsadresse
- Grav skolevei 22, 1358 Jar
Underenheter1
- Sted
- Jar
Historikk
9 hendelser siden 2024
- 2026
Endring av forretningsadresse
Aspehaugveien 3C, 0376 Oslo → Grav skolevei 22, 1358 Jar
Hele kunngjøringen
Ny bransje
00.000 → Andre egeninvesteringsselskaper
- 2025
Endring av forretningsadresse
C/O Rebel U2 AS Universitetsgata 2, 0164 Oslo → Aspehaugveien 3C, 0376 Oslo
Hele kunngjøringen
Endring av kapital
Kapital 56 566,57 kr → 622 232,27 kr
Hele kunngjøringen
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen