Antirust Romerike AS
Aktiv- Org.nr.934 108 671
- Aksjeselskap
- Bilverksteder
- Eidsvoll
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Antirust Romerike AS er et aksjeselskap i Dal i Eidsvoll, stiftet 27. august 2024. Selskapet driver med reparasjon og vedlikehold av motorvogner. Daglig leder er Glenn Haug, og styrets leder er Glenn Haug.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2024–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 395 442 kr → 1 097 355 kr
- Nytt årsregnskap · 2024
- Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Bilverksteder i Eidsvoll, nærmest i omsetning
- Coatinghuset ASBilverksteder · Dal, Eidsvoll1,2 mill. kromsetning 2025
- Romerike A/C Service ASBilverksteder · Råholt, Eidsvoll743 466 kromsetning 2025
- Mcqueen-Bilpleie ASBilverksteder · Råholt, Eidsvoll1,7 mill. kromsetning 2025
- Motorhansen ASBilverksteder · Råholt, Eidsvoll2 mill. kromsetning 2025
- Luxus Bilpleie ASBilverksteder · Dal, Eidsvoll90 290 kromsetning 2024
- Braaten Automobile LTDBilverksteder · Bøn, Eidsvoll71 922 kromsetning 2025
- Eidsvoll Bil og Transport ASBilverksteder · Eidsvoll5 956 kromsetning 2025
- MR Dekk ASBilverksteder · Eidsvoll Verk, Eidsvoll2,8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2024–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Resultat | ||
| 1 097 | 395 | |
| 223 | 29 | |
| Resultat før skatt | 223 | 29 |
| 174 | 24 | |
| 0 | ||
| Balanse | ||
| 402 | 205 | |
| 222 | 48 | |
| 180 | 157 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||
| Driftsmargin | 20,3 % | 7,3 % |
| Egenkapitalandel | 55,1 % | 23,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,42 | 0,84 |
| Totalkapitalrentabilitet | 73,4 % | 14,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler402 148 kr
Anleggsmidler36 %146 300 kr
Omløpsmidler64 %255 848 kr
Egenkapital og gjeld402 148 kr
Innskutt egenkapital6 %24 216 kr
Opptjent egenkapital49 %197 496 kr
Kortsiktig gjeld45 %180 436 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 097 | 395 |
| Sum driftskostnader | 874 | 366 |
| Lønnskostnader | 0 | 91 |
| Driftsresultat | 223 | 29 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 223 | 29 |
| Årsresultat | 174 | 24 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Glenn Haug | 1992 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Glenn Haug | 1992 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Enora AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Glenn Haug (født 1992) | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetAntirust Romerike AS934 108 671
- Forretningsadresse
- Vognvegen 33D, 2072 Dal
Underenheter1
- Sted
- Dal
Historikk
3 hendelser siden 2024
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 395 442 kr → 1 097 355 kr
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen