Ski Tannlegesenter AS
Aktiv- Org.nr.934 075 579
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Nordre Follo
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 59 ansatte
- entann.no
- Del av Paulsbo Holding AS
Ski Tannlegesenter AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 2. september 2024. Selskapet driver med tannlegetjenester og har 59 ansatte. Daglig leder er Jorunn Bjørg Finstad Paulsbo, og styrets leder er Magnus Gunnar Paulsbo.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2024–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Flere ansatte · 50 → 54
- Nytt årsregnskap · 2024
- Ny revisor · PEDERSEN & SKOGHOLT AS
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Lignende bedrifter
Tannleger i Nordre Follo, nærmest i omsetning
- Tannkunsten ASTannleger · Ski, Nordre Follo11 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Morten Ausland Eriksen ASTannleger · Ski, Nordre Follo9,4 mill. kromsetning 2025
- Langhus Tannlegesenter ASTannleger · Langhus, Nordre Follo8,5 mill. kromsetning 2025
- Tannlegeriet Liabø ASTannleger · Kolbotn, Nordre Follo7,5 mill. kromsetning 2025
- Kolbotn Tannlegesenter ASTannleger · Sofiemyr, Nordre Follo7,2 mill. kromsetning 2025
- Kolbotntannlegene ASTannleger · Kolbotn, Nordre Follo6,4 mill. kromsetning 2025
- Kolbotn Tannklinikk ASTannleger · Sofiemyr, Nordre Follo6 mill. kromsetning 2025
- Kolbotn Tannregulering ASTannleger · Kolbotn, Nordre Follo5,4 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2024–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Resultat | ||
| 69 989 | 73 548 | |
| 13 999 | 21 412 | |
| Resultat før skatt | 15 683 | 21 247 |
| 12 577 | 16 531 | |
| Balanse | ||
| 45 096 | 31 945 | |
| 29 133 | 16 556 | |
| 15 963 | 15 389 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||
| Driftsmargin | 20 % | 29,1 % |
| Egenkapitalandel | 64,6 % | 51,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,78 | 1,68 |
| Totalkapitalrentabilitet | 41 % | 67,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler45 mill. kr
Anleggsmidler37 %17 mill. kr
Omløpsmidler63 %28 mill. kr
Egenkapital og gjeld45 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 kr
Opptjent egenkapital65 %29 mill. kr
Kortsiktig gjeld35 %16 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 69 989 | 73 548 |
| Sum driftskostnader | 55 989 | 52 136 |
| Lønnskostnader | 27 493 | 23 176 |
| Driftsresultat | 13 999 | 21 412 |
| Finansinntekter | 1 805 | 71 |
| Finanskostnader | 121 | 236 |
| Netto finans | 1 683 | −165 |
| Resultat før skatt | 15 683 | 21 247 |
| Årsresultat | 12 577 | 16 531 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Jorunn Bjørg Finstad Paulsbo | 1948 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Magnus Gunnar Paulsbo | 1981 | |
| Styremedlem | Jorunn Bjørg Finstad Paulsbo | 1948 | |
| Styremedlem | Morten Gunnar Paulsbo | 1981 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Pedersen & Skogholt AS | ||
| Regnskapsfører | Folkvang Økonomi AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Paulsbo Holding AS | 10 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetSki Tannlegesenter AS934 075 579
- Forretningsadresse
- Jernbaneveien 4, 1400 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
- Ansatte
- 59
Historikk
10 hendelser siden 2024
- 2026
Flere ansatte
50 → 54
- 2025
Endring av foretaksnavn
Paulsbo Holding Datter AS → Ski Tannlegesenter AS
Hele kunngjøringen
- 2024
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen