T2 Pulverlakk AS
Aktiv- Org.nr.933 434 109
- Aksjeselskap
- Metall-, maskin- og verkstedindustri
- Klepp
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
T2 Pulverlakk AS er et aksjeselskap i Klepp Stasjon i Klepp, stiftet 18. april 2024. Selskapet driver med overflatebehandling av metaller. Daglig leder er Truls Hostad Tingvik, og styrets leder er Tove Annett Tingvik.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2024–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 2 461 776 kr → 6 476 163 kr
- Endring av styre · Styret: leder Tove Annett Tingvik, 2 medlemmer
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
Lignende bedrifter
Metall-, maskin- og verkstedindustri i Klepp, nærmest i omsetning
- Arild Auestad Montasje ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Klepp Stasjon, Klepp7 mill. kromsetning 2025
- Northcut ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Kleppe, Klepp5,7 mill. kromsetning 2025
- Netland Produksjon ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Klepp Stasjon, Klepp7,6 mill. kromsetning 2025
- Quality Heat Treatment ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Klepp Stasjon, Klepp4,5 mill. kromsetning 2025
- Metall Industri Invest ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Klepp Stasjon, Klepp4,3 mill. kromsetning 2025
- Profilecutting ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Bryne, Klepp3,2 mill. kromsetning 2025
- Sele Sveis ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Kleppe, Klepp3 mill. kromsetning 2025
- Tegle Eiendom ASMetall-, maskin- og verkstedindustri · Bryne, Klepp2,1 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2024–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Resultat | ||
| 6 476 | 2 462 | |
| −109 | −665 | |
| Resultat før skatt | −437 | −793 |
| −437 | −793 | |
| Balanse | ||
| 8 661 | 5 789 | |
| 2 164 | 1 601 | |
| 6 497 | 4 188 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||
| Driftsmargin | −1,7 % | −27 % |
| Egenkapitalandel | 25 % | 27,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,52 | 0,8 |
| Totalkapitalrentabilitet | −1,4 % | −11,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler8,7 mill. kr
Anleggsmidler87 %7,6 mill. kr
Omløpsmidler13 %1,1 mill. kr
Egenkapital og gjeld8,7 mill. kr
Innskutt egenkapital39 %3,4 mill. kr
Opptjent egenkapital−14 %−1,2 mill. kr
Langsiktig gjeld67 %5,8 mill. kr
Kortsiktig gjeld8 %721 232 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 6 476 | 2 462 |
| Sum driftskostnader | 6 585 | 3 126 |
| Lønnskostnader | 2 382 | 566 |
| Driftsresultat | −109 | −665 |
| Finansinntekter | 8 | 22 |
| Finanskostnader | 336 | 150 |
| Netto finans | −329 | −129 |
| Resultat før skatt | −437 | −793 |
| Årsresultat | −437 | −793 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Truls Hostad Tingvik | 1977 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Tove Annett Tingvik | 1975 | |
| Styremedlem | Arne Bjørkheim | 1970 | |
| Styremedlem | Stig Nordby Seglem | 1971 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| T.Tingvik AS | 580 953 | |
| Sri Invest AS | 323 809 | |
| Bjørken Invest AS | 283 333 | |
| Tinghuset ST. Pulverlakk & Service AS | 228 571 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| T.Tingvik AS | Økte | 300 000 → 580 953 |
| Sri Invest AS | Økte | 200 000 → 323 809 |
| Bjørken Invest AS | Økte | 200 000 → 283 333 |
| Tinghuset ST. Pulverlakk & Service AS | Økte | 200 000 → 228 571 |
| Klingsheim AS | Solgte seg ut | 100 000 → 0 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetT2 Pulverlakk AS933 434 109
- Forretningsadresse
- Bedriftsvegen 20, 4353 Klepp Stasjon
Underenheter1
- Sted
- Klepp Stasjon
- Ansatte
- Under 5
Historikk
9 hendelser siden 2024
- 2026
Omsetningen økte
2 461 776 kr → 6 476 163 kr
Endring av styre
Styret: leder Tove Annett Tingvik, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen