Fure AS
Aktiv- Org.nr.932 693 089
- Aksjeselskap
- Eiendomsforvaltning
- Saltdal
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Fure AS er et aksjeselskap i Røkland i Saltdal, stiftet 1. desember 2023. Selskapet driver med kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift. Styrets leder er Karl Stian Fure.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2023–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 46 250 kr → 276 715 kr
- Nytt årsregnskap · 2023
- Registrert i Enhetsregisteret
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −56 277 kr
Støtte og tilskudd
2 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 1 923,75 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 1 597,50 kr |
Lignende bedrifter
Eiendomsforvaltning i Saltdal, nærmest i omsetning
- VM Holding ASEiendomsforvaltning · Rognan, Saltdal0 kromsetning 2025
- Røkland Multiservice ASEiendomsforvaltning · Røkland, Saltdal648 125 kromsetning 2025
Omsetning 2023–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Resultat | |||
| 281 | 277 | 46 | |
| −132 | 60 | 40 | |
| Resultat før skatt | −160 | 60 | 40 |
| −159 | 47 | 32 | |
| Balanse | |||
| 318 | 285 | 73 | |
| −56 | 103 | 56 | |
| 374 | 182 | 16 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||
| Driftsmargin | −47 % | 21,6 % | 85,5 % |
| Egenkapitalandel | −17,7 % | 36,1 % | 77,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,74 | 2,95 | 4,69 |
| Totalkapitalrentabilitet | −43,8 % | 33,5 % | 54,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler317 873 kr
Anleggsmidler62 %196 011 kr
Omløpsmidler38 %121 862 kr
Egenkapital og gjeld317 873 kr
Innskutt egenkapital8 %24 430 kr
Opptjent egenkapital−25 %−80 707 kr
Langsiktig gjeld96 %304 084 kr
Kortsiktig gjeld22 %70 065 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 281 | 277 |
| Sum driftskostnader | 413 | 217 |
| Lønnskostnader | 7 | 0 |
| Driftsresultat | −132 | 60 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 28 | 0 |
| Netto finans | −27 | 0 |
| Resultat før skatt | −160 | 60 |
| Årsresultat | −159 | 47 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Karl Stian Fure | 1978 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Karl Stian Fure (født 1978) | 1 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetFure AS932 693 089
- Forretningsadresse
- c/o Karl Stian Fure, Jarbruveien 2, 8255 Røkland
Underenheter1
- Sted
- Røkland
- Ansatte
- Under 5
Historikk
4 hendelser siden 2023
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 46 250 kr → 276 715 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen