Glommengata 29 AS
Aktiv- Org.nr.931 960 229
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Kongsvinger
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av Meget Invest AS
Glommengata 29 AS er et aksjeselskap i Roverud i Kongsvinger, stiftet 1. august 2023. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Svein Polmar Flaen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2023–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 1 218 767 kr → 1 096 068 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 10,1 % i 2025
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Kongsvinger, nærmest i omsetning
- Fjellgata ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1,1 mill. kromsetning 2025
- Øst Eiendom Digerudvegen 1 ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1,1 mill. kromsetning 2025
- Engens Gate 1 ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1,1 mill. kromsetning 2025
- Ekås Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1 mill. kromsetning 2025
- Øst Eiendom Gågata 34 ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1 mill. kromsetning 2025
- Conquest ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1,2 mill. kromsetning 2024
- Balchengaarden ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1 mill. kromsetning 2025
- Kistmyra Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Kongsvinger1,2 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2023–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Resultat | |||
| 1 096 | 1 219 | 1 299 | |
| 391 | 461 | 598 | |
| Resultat før skatt | 401 | 463 | 571 |
| 312 | 361 | 446 | |
| Balanse | |||
| 5 342 | 5 212 | 5 187 | |
| 4 266 | 3 954 | 3 892 | |
| 1 076 | 1 258 | 1 295 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||
| Driftsmargin | 35,7 % | 37,9 % | 46 % |
| Egenkapitalandel | 79,9 % | 75,9 % | 75 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,31 | 0,83 | 0,72 |
| Totalkapitalrentabilitet | 7,6 % | 8,9 % | 11 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler5,3 mill. kr
Anleggsmidler83 %4,5 mill. kr
Omløpsmidler17 %890 231 kr
Egenkapital og gjeld5,3 mill. kr
Innskutt egenkapital70 %3,7 mill. kr
Opptjent egenkapital10 %519 587 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld13 %679 185 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 096 | 1 219 |
| Sum driftskostnader | 705 | 757 |
| Driftsresultat | 391 | 461 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 10 | 2 |
| Resultat før skatt | 401 | 463 |
| Årsresultat | 312 | 361 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Svein Polmar Flaen | 1950 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Frem Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Meget Invest AS | 2 500 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetGlommengata 29 AS931 960 229
- Forretningsadresse
- Haugsvegen 108, 2216 Roverud
Underenheter1
- Sted
- Roverud
Historikk
9 hendelser siden 2023
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen