Tannlege Nils B Skaar AS
Aktiv- Org.nr.931 734 067
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Levanger
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- Del av Nils B Skaar Holding AS
Tannlege Nils B Skaar AS er et aksjeselskap i Levanger, stiftet 6. juni 2023. Selskapet driver med tannlegetjenester. Styrets leder er Nils Brandtzæg Skaar.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2023–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2023
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
- Endring av foretaksnavn · Pronto Holding AS → Tannlege Nils B Skaar AS
Lignende bedrifter
Tannleger i Levanger, nærmest i omsetning
- Tannlege William Kristiansen ASTannleger · Levanger4,9 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Skatland ASTannleger · Levanger4,5 mill. kromsetning 2025
- Tina Elden ASTannleger · Levanger4,5 mill. kromsetning 2025
- Meierigården Tannklinikk ASTannleger · Levanger1,7 mill. kromsetning 2025
- Nils B Skaar Holding ASTannleger · Levanger0 kromsetning 2025
- Tannlege Alstad ASTannleger · Levanger21 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2023–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Resultat | |||
| 6 409 | 6 683 | 6 334 | |
| 925 | 1 432 | 1 092 | |
| Resultat før skatt | 4 435 | 3 663 | 4 726 |
| 3 974 | 3 133 | 4 277 | |
| Balanse | |||
| 33 214 | 30 125 | 28 144 | |
| 10 243 | 6 269 | 1 936 | |
| 22 971 | 23 856 | 26 208 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||
| Driftsmargin | 14,4 % | 21,4 % | 17,2 % |
| Egenkapitalandel | 30,8 % | 20,8 % | 6,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,38 | 1,21 | 1,02 |
| Totalkapitalrentabilitet | 16 % | 17,4 % | 17,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler33 mill. kr
Anleggsmidler4 %1,5 mill. kr
Omløpsmidler96 %32 mill. kr
Egenkapital og gjeld33 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %1,2 mill. kr
Opptjent egenkapital27 %9 mill. kr
Kortsiktig gjeld69 %23 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 6 409 | 6 683 |
| Sum driftskostnader | 5 484 | 5 251 |
| Lønnskostnader | 2 618 | 2 362 |
| Driftsresultat | 925 | 1 432 |
| Finansinntekter | 4 154 | 3 628 |
| Finanskostnader | 644 | 1 397 |
| Netto finans | 3 510 | 2 231 |
| Resultat før skatt | 4 435 | 3 663 |
| Årsresultat | 3 974 | 3 133 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Nils Brandtzæg Skaar | 1963 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Revisjon Sør AS | ||
| Regnskapsfører | Azets Insight AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Nils B Skaar Holding AS | 30 000 |
Organisasjon
Konsernstruktur
- Nils B Skaar Holding AS
- 100 %Tannlege Nils B Skaar AS
Enheter
HovedenhetTannlege Nils B Skaar AS931 734 067
- Forretningsadresse
- c/o Nils Brandtzæg Skaar, Brages veg 12A, 7602 Levanger
Underenheter1
- Sted
- Trondheim
- Ansatte
- Under 5
Historikk
8 hendelser siden 2023
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av foretaksnavn
Pronto Holding AS → Tannlege Nils B Skaar AS
Hele kunngjøringen
- 2023
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen