M.R. Holding AS
Org.nr. 930 497 924AksjeselskapCamping, hytter og ferieleiligheterDrift av vandrerhjem og ferieleiligheterAktiv
Vassendveien 72, 9309 Finnsnes
M.R. Holding AS er et aksjeselskap i Finnsnes i Senja, stiftet 5. oktober 2022. Selskapet driver med drift av vandrerhjem og ferieleiligheter. Styrets leder er Mats-Eirik Rasmussen.
Fakta om M.R. Holding AS
- Styreleder
- Mats-Eirik Rasmussen (f. 1990)
- Stiftet
- Kommune
- Senja
- Største eiere (2025)
- Mats-Eirik Rasmussen100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−14 813 kr+7,2 % mot 2024
Årsresultat417 860 kr−43,9 % mot 2024
Egenkapital1,7 mill. kr+23 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −15 | −16 |
| Resultat før skatt | 426 | 746 |
| Årsresultat | 418 | 745 |
| Sum eiendeler | 1 722 | 1 384 |
| Egenkapital | 1 701 | 1 384 |
| Gjeld | 20 | 1 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Ny bransje · 00.000 → Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Konsernstruktur
Morselskap for 1 datterselskap.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer, andre selskaper og eiendom, samt annet som står i forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- M.R. HOLDING AS
- Org.nr.
- 930 497 924
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 05.10.2022
- Registrert
- 21.12.2022
- Bransje
- Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter 55.200
- Aksjekapital
- 60 000 kr
- Forretningsadresse
- Vassendveien 72, 9309 FinnsnesÅpne i kart
- Kommune
- Senja
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | |
| Driftsresultat | −15 | −16 | −42 | −2 |
| Resultat før skatt | 426 | 746 | 452 | 118 |
| Årsresultat | 418 | 745 | 452 | 118 |
| Sum eiendeler | 1 722 | 1 384 | 1 052 | 900 |
| Egenkapital | 1 701 | 1 384 | 808 | 896 |
| Gjeld | 20 | 1 | 244 | 4 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1,7 mill. kr
Anleggsmidler8 %141 861 kr
Omløpsmidler92 %1,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,7 mill. kr
Innskutt egenkapital3 %60 000 kr
Opptjent egenkapital95 %1,6 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %20 287 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 15 | 16 |
| Driftsresultat | −15 | −16 |
| Finansinntekter | 441 | 762 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 441 | 762 |
| Resultat før skatt | 426 | 746 |
| Årsresultat | 418 | 745 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 98,8 % | 100 % | 76,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 77,87 | 1 793,76 | 4,19 |
| Totalkapitalrentabilitet | 27,5 % | 61,2 % | 46,3 % |
Roller
Nå · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Mats-Eirik Rasmussen | 1990 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mats-Eirik Rasmussen (født 1990) | 30 |
Organisasjon
Historikk
8 hendelser siden 2022
- 2026
Ny bransje
00.000 → Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 5421 Senja → 5530 Senja
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Gjennomføring av fisjon
Overdragende foretak: KM Proff Holding AS · Overtakende foretak: K. Abrahamsen AS
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Camping, hytter og ferieleiligheter i Senja, nærmest i omsetning
North-Star Invest AS0 kromsetning 2024ASDekkerhus Holding AS0 kromsetning 2025ASM.R. Eiendom AS0 kromsetning 2025ASSenja Apartments AS0 kromsetning 2025ASPeol AS0 kromsetning 2025ASSenjehesten AS0 kromsetning 2025ASStrya AS20 893 kromsetning 2025ASNorwaysenja AS222 521 kromsetning 2025AS
Camping, hytter og ferieleiligheter i SenjaAlle selskaper i Senja