Mavi Bil AS
Aktiv- Org.nr.930 118 524
- Aksjeselskap
- Bilforhandlere
- Nordre Follo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Mavi Bil AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 5. oktober 2022. Selskapet driver med detaljhandel med motorvogner. Daglig leder er Yunus Atabay, og styrets leder er Yunus Atabay.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2022–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 4 622 157 kr → 2 899 900 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · Briskeveien 62, 1405 Langhus → Industriveien 11, 1424 Ski
- Endring av forretningsadresse · Briskeveien 10 → Briskeveien 62, Langhus
- Omsetningen økte · 3 015 166 kr → 4 622 157 kr
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 37,3 % i 2025
Lignende bedrifter
Bilforhandlere i Nordre Follo, nærmest i omsetning
- Hasa Bil ASBilforhandlere · Sofiemyr, Nordre Follo2,5 mill. kromsetning 2025
- Autotema ASBilforhandlere · Tårnåsen, Nordre Follo2,4 mill. kromsetning 2025
- Trygg Auto ASBilforhandlere · Siggerud, Nordre Follo2,3 mill. kromsetning 2024
- Autodealer.No ASBilforhandlere · Trollåsen, Nordre Follo3,7 mill. kromsetning 2025
- Horvath AutoBilforhandlere · Ski, Nordre Follo2,1 mill. kromsetning 2025
- Quality Auto Services ASBilforhandlere · Kråkstad, Nordre Follo2 mill. kromsetning 2025
- Central Motors ASBilforhandlere · Trollåsen, Nordre Follo1,4 mill. kromsetning 2024
- El Auto ASBilforhandlere · Kolbotn, Nordre Follo938 860 kromsetning 2025
Omsetning 2022–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||
| 2 900 | 4 622 | 3 015 | 458 | |
| 350 | −63 | −201 | −31 | |
| Resultat før skatt | 302 | −63 | −202 | −31 |
| 302 | −63 | −202 | −31 | |
| Balanse | ||||
| 530 | 953 | 1 414 | 571 | |
| 24 | −278 | −215 | −13 | |
| 506 | 1 231 | 1 630 | 585 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||
| Driftsmargin | 12,1 % | −1,4 % | −6,7 % | −6,8 % |
| Egenkapitalandel | 4,5 % | −29,2 % | −15,2 % | −2,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,05 | 0,77 | 0,84 | 0,98 |
| Totalkapitalrentabilitet | 47,2 % | −5,3 % | −20,3 % | −5,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler530 334 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %530 334 kr
Egenkapital og gjeld530 334 kr
Innskutt egenkapital3 %18 180 kr
Opptjent egenkapital1 %5 922 kr
Kortsiktig gjeld95 %506 232 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 900 | 4 622 |
| Sum driftskostnader | 2 550 | 4 685 |
| Lønnskostnader | 153 | 640 |
| Driftsresultat | 350 | −63 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 48 | 0 |
| Netto finans | −48 | 0 |
| Resultat før skatt | 302 | −63 |
| Årsresultat | 302 | −63 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Yunus Atabay | 1988 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Yunus Atabay | 1988 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | KK Accounting AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Yunus Atabay (født 1988) | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetMavi Bil AS930 118 524
- Forretningsadresse
- Industriveien 11, 1424 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
13 hendelser siden 2022
- 2026
Endring av forretningsadresse
Briskeveien 62, 1405 Langhus → Industriveien 11, 1424 Ski
Hele kunngjøringen
- 2025
Endring av forretningsadresse
Briskeveien 10 → Briskeveien 62, Langhus
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Bunesveien 1, 3960 Stathelle → Briskeveien 10, 1405 Langhus
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3813 Bamble → 4012 Bamble
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
Nysethbakken 19, 2833 Raufoss → Bunesveien 1, 3960 Stathelle
Hele kunngjøringen