Uab Maudas NUF
Aktiv- Org.nr.929 995 465
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Byggentreprenører
- Vågan
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- Flyttet
Uab Maudas NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak i Henningsvær i Vågan. Selskapet driver med oppføring av bygninger.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2024–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · Hellandsgata 26, 8312 HENNINGSVÆR → 8312 HENNINGSVÆR
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 452 754 € → 7 052 925 €
- Flere ansatte · 8 → 9
- Færre ansatte · 10 → 8
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 24 483,78 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 17 243,05 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 21 751,58 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 30 434,37 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 18 943,92 kr |
Omsetning 2024–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000| Regnskapslinje | 2025 · EUR | 2024 · EUR | 2023 · NOK | 2022 · NOK |
|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||
| 7 053 | 453 | 1 965 | 1 067 | |
| 807 | −123 | 523 | −199 | |
| EBITDA | −145 | |||
| Resultat før skatt | 712 | −127 | 499 | −246 |
| 446 | −127 | 486 | −246 | |
| Balanse | ||||
| 10 086 | 47 | 621 | 178 | |
| 6 132 | −113 | 224 | −72 | |
| 3 954 | 159 | 397 | 250 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||
| Driftsmargin | 11,4 % | −27,2 % | 26,6 % | −18,7 % |
| Egenkapitalandel | 60,8 % | −240,3 % | 36 % | −40,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,43 | 0,21 | 1,17 | −0,28 |
| Totalkapitalrentabilitet | 15,4 % | 131,4 % | −112,4 % | |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler10 mill. EUR
Anleggsmidler83 %8,4 mill. EUR
Omløpsmidler17 %1,7 mill. EUR
Egenkapital og gjeld10 mill. EUR
Opptjent egenkapital61 %6,1 mill. EUR
Kortsiktig gjeld39 %4 mill. EUR
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 EUR | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 7 053 | 453 |
| Sum driftskostnader | 6 246 | 576 |
| Lønnskostnader | 4 989 | 298 |
| Driftsresultat | 807 | −123 |
| Finansinntekter | −26 | 0 |
| Finanskostnader | 68 | 4 |
| Netto finans | −95 | −3 |
| Resultat før skatt | 712 | −127 |
| Årsresultat | 446 | −127 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Kontaktperson | Gediminas Danilevicius | 1987 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | BHR Finans & Regnskap AS | ||
| Andre roller | |||
| Foretaket i hjemlandet | Uab Maudas | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetUab Maudas NUF929 995 465
- Forretningsadresse
- 8312 Henningsvær
Underenheter1
- Sted
- Henningsvær
- Ansatte
- Under 5
Historikk
9 hendelser siden 2022
- 2026
Ny adresseNy
Hellandsgata 26, 8312 HENNINGSVÆR → 8312 HENNINGSVÆR
Hele kunngjøringen
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 452 754 € → 7 052 925 €
Hele kunngjøringen
Flere ansatte
8 → 9
Færre ansatte
10 → 8
- 2025
Ny adresse
Perkunkiemio g. 13-91 LT-1, 2114, VILNIUS → Hellandsgata 26, 8312, HENNINGSVÆR
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen