Utvikler Einar Hansen AS
Utvikler Einar Hansen AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 11. mai 2022. Selskapet driver med dataprogrammeringstjenester. Styrets leder er Einar-Johan Hansen.
Fakta om Utvikler Einar Hansen AS
- Styreleder
- Einar-Johan Hansen (f. 1988)
- Stiftet
- Bransje
- Programvare i Oslo
- Kommune
- Oslo
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 100 | 1 100 |
| Driftsresultat | 135 | 584 |
| Resultat før skatt | 135 | 579 |
| Årsresultat | 105 | 452 |
| Sum eiendeler | 407 | 801 |
| Egenkapital | 72 | 67 |
| Gjeld | 334 | 734 |
Hva som har skjedd
- Endring av forretningsadresse · c/o Secundo AS Pottemakerveien 10, 0954 Oslo → c/o Einar-Johan Hansen Hovinveien 43F, 0576 Oslo
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Endring av forretningsadresse · c/o Einar-Johan Hansen Søster Mathildes gate 29, 1461 Lørenskog → c/o Secundo AS Pottemakerveien 10, 0954 Oslo
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Konsernstruktur
Del av et konsern: Einar Hansen Holding AS eier 100 %.
Offisiell foretaksinformasjon
Konsulentvirksomhet innen webutvikling og informasjonsteknologi. Utvikling, eierskap og drifting av nettbaserte løsninger.
- Juridisk navn
- UTVIKLER EINAR HANSEN AS
- Org.nr.
- 929 312 686
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 11.05.2022
- Registrert
- 08.06.2022
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester 62.100
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o Einar-Johan Hansen, Hovinveien 43F, 0576 OsloÅpne i kart
- Kommune
- Oslo
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 100 | 1 100 | 2 646 | 976 |
| Driftsresultat | 135 | 584 | 1 813 | 868 |
| Resultat før skatt | 135 | 579 | 1 813 | 868 |
| Årsresultat | 105 | 452 | 1 414 | 677 |
| Sum eiendeler | 407 | 801 | 2 315 | 1 107 |
| Egenkapital | 72 | 67 | 66 | 52 |
| Gjeld | 334 | 734 | 2 249 | 1 056 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 100 | 1 100 |
| Sum driftskostnader | 965 | 516 |
| Lønnskostnader | 939 | 485 |
| Driftsresultat | 135 | 584 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 0 | 5 |
| Netto finans | 0 | −5 |
| Resultat før skatt | 135 | 579 |
| Årsresultat | 105 | 452 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 12,3 % | 53,1 % | 68,5 % |
| Egenkapitalandel | 17,8 % | 8,4 % | 2,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,2 | 1,06 | 1,01 |
| Totalkapitalrentabilitet | 22,4 % | 37,5 % | 106 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Einar-Johan Hansen | 1988 |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Einar-Johan Hansen | 1988 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Einar Hansen Holding AS | 1 000 |
Organisasjon
Konsernstruktur
- Einar Hansen Holding AS
- 100 %Utvikler Einar Hansen AS
Enheter
- Forretningsadresse
- c/o Einar-Johan Hansen, Hovinveien 43F, 0576 Oslo
- Sted
- Oslo
Historikk
- 2026
Endring av forretningsadresse
c/o Secundo AS Pottemakerveien 10, 0954 Oslo → c/o Einar-Johan Hansen Hovinveien 43F, 0576 Oslo
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
c/o Einar-Johan Hansen Søster Mathildes gate 29, 1461 Lørenskog → c/o Secundo AS Pottemakerveien 10, 0954 Oslo
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Fernanda Nissens gate 1D, 0484 Oslo → c/o Einar-Johan Hansen Søster Mathildes gate 29, 1461 Lørenskog
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
Regattaveien 101, 1364 Fornebu → Fernanda Nissens gate 1D, 0484 Oslo
Hele kunngjøringen
- 2022
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen