Vats Holding AS
Forbordvegen 260, 7560 Vikhammer
Vats Holding AS er et aksjeselskap i Vikhammer i Malvik, stiftet 18. november 2021. Selskapet driver med drift av restauranter. Daglig leder er Karl Stav, og styrets leder er Karl Stav.
Fakta om Vats Holding AS
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−49 428 kr−110 % mot 2024
Årsresultat221 543 kr−54,3 % mot 2024
Egenkapital1,2 mill. kr+21,8 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −49 | −23 |
| Resultat før skatt | 222 | 485 |
| Årsresultat | 222 | 485 |
| Sum eiendeler | 4 498 | 3 838 |
| Egenkapital | 1 239 | 1 018 |
| Gjeld | 3 259 | 2 820 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Konsernstruktur
Morselskap for 2 datterselskaper.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- VATS HOLDING AS
- Org.nr.
- 928 415 058
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 18.11.2021
- Registrert
- 20.12.2021
- Bransje
- Drift av restauranter 56.110
- Daglig leder
- Karl Stav (f. 1982)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Forbordvegen 260, 7560 VikhammerÅpne i kart
- Kommune
- Malvik
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −49 | −23 | −31 | −27 | 0 |
| Resultat før skatt | 222 | 485 | 291 | 209 | 0 |
| Årsresultat | 222 | 485 | 291 | 209 | 0 |
| Sum eiendeler | 4 498 | 3 838 | 3 053 | 3 045 | 45 |
| Egenkapital | 1 239 | 1 018 | 533 | 242 | 33 |
| Gjeld | 3 259 | 2 820 | 2 520 | 2 803 | 12 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler4,5 mill. kr
Anleggsmidler73 %3,3 mill. kr
Omløpsmidler27 %1,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld4,5 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %33 180 kr
Opptjent egenkapital27 %1,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld72 %3,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 49 | 23 |
| Lønnskostnader | 5 | |
| Driftsresultat | −49 | −23 |
| Finansinntekter | 271 | 508 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 271 | 508 |
| Resultat før skatt | 222 | 485 |
| Årsresultat | 222 | 485 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 27,6 % | 26,5 % | 17,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,37 | 0,2 | 0,01 |
| Totalkapitalrentabilitet | 5,3 % | 14,1 % | 9,5 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Karl Stav | 1982 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Karl Stav | 1982 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Karl Stav (født 1982) | 100 |
Organisasjon
Historikk
7 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Meldepliktig avtale
Hele kunngjøringen
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Restauranter og kafeer i Malvik, nærmest i omsetning
Malvik Pizza & Grill AS183 536 kromsetning 2025ASPukhraj & Groups AS638 427 kromsetning 2025ASSverberg Kaffe & Mat AS1,1 mill. kromsetning 2025ASKafe Smedstua AS1,2 mill. kromsetning 2025ASForno Italiano AS2,5 mill. kromsetning 2025ASCafe Rampa AS4,5 mill. kromsetning 2025ASVikhammer Pizza AS5,1 mill. kromsetning 202514ansatteASMiob Kommisjonsdrift AS5,8 mill. kromsetning 2025131ansatteAS
Restauranter og kafeer i MalvikAlle selskaper i Malvik