Tungis Holding AS
Aktiv- Org.nr.928 354 466
- Aksjeselskap
- Restauranter og kafeer
- Lillesand
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Tungis Holding AS er et aksjeselskap i Lillesand, stiftet 26. november 2021. Selskapet driver med drift av restauranter. Daglig leder er Stian Tungland, og styrets leder er Stian Tungland.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 1 477 860 kr → 2 205 719 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024 (ny versjon)
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024 (ny versjon)
- Omsetningen falt · 1 740 797 kr → 1 477 860 kr
Lignende bedrifter
Restauranter og kafeer i Lillesand, nærmest i omsetning
- Fjordkroa Stranda ASRestauranter og kafeer · Lillesand1,9 mill. kromsetning 2025
- Magic Karma ASRestauranter og kafeer · Lillesand3 mill. kromsetning 2025
- Happy Time 1 ASRestauranter og kafeer · Lillesand754 046 kromsetning 2025
- Nang Thai Takeaway ASRestauranter og kafeer · Lillesand3,8 mill. kromsetning 2025
- Trav & Event ASRestauranter og kafeer · Kristiansand S, Lillesand552 799 kromsetning 2025
- Kibrom Grillsenter ASRestauranter og kafeer · Lillesand425 863 kromsetning 2025
- Geheb Conditori Lillesand ASRestauranter og kafeer · Lillesand4,1 mill. kromsetning 2025
- Heimdal ASRestauranter og kafeer · Lillesand219 110 kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 2 206 | 1 478 | 1 741 | 1 572 | 0 | |
| −80 | 144 | 377 | 261 | 0 | |
| Resultat før skatt | 8 861 | 686 | 376 | 260 | 0 |
| 8 918 | 651 | 293 | 203 | 2 | |
| 0 | |||||
| Balanse | |||||
| 19 978 | 3 314 | 3 776 | 3 514 | 3 023 | |
| 10 088 | 1 170 | 519 | 226 | 23 | |
| 9 890 | 2 144 | 3 257 | 3 288 | 3 000 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | −3,6 % | 9,8 % | 21,7 % | 16,6 % | |
| Egenkapitalandel | 50,5 % | 35,3 % | 13,8 % | 6,4 % | 0,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,57 | 1,22 | 0,6 | 0,38 | 0,02 |
| Totalkapitalrentabilitet | 78,5 % | 19,4 % | 10,3 % | 8 % | 0 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler20 mill. kr
Anleggsmidler89 %18 mill. kr
Omløpsmidler11 %2,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld20 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 kr
Opptjent egenkapital50 %10 mill. kr
Langsiktig gjeld45 %9 mill. kr
Kortsiktig gjeld4 %881 054 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 206 | 1 478 |
| Sum driftskostnader | 2 285 | 1 334 |
| Lønnskostnader | 2 130 | 1 299 |
| Driftsresultat | −80 | 144 |
| Finansinntekter | 9 218 | 542 |
| Finanskostnader | 278 | 0 |
| Netto finans | 8 940 | 542 |
| Resultat før skatt | 8 861 | 686 |
| Årsresultat | 8 918 | 651 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Tungland | 1980 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Tungland | 1980 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | View Group AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Tungland (født 1980) | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetTungis Holding AS928 354 466
- Forretningsadresse
- Grøgårdsmyrveien 19, 4790 Lillesand
Underenheter1
- Sted
- Lillesand
- Ansatte
- Under 5
Historikk
10 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2024 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2024 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen