Ronni Røang Holding AS
Hedalsvegen 1819, 3528 Hedalen
Ronni Røang Holding AS er et aksjeselskap i Hedalen i Sør-Aurdal, stiftet 1. juli 2021. Selskapet driver med rørleggerarbeid. Styrets leder er Ronni Røang.
Fakta om Ronni Røang Holding AS
- Styreleder
- Ronni Røang (f. 1994)
- Stiftet
- Bransje
- Rørleggere i Sør-Aurdal
- Kommune
- Sør-Aurdal
- Største eiere (2025)
- Ronni Røang100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−19 206 kr−220 % mot 2024
Årsresultat255 990 kr+111 % mot 2024
Egenkapital1,1 mill. kr+31,8 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −19 | −6 |
| Resultat før skatt | 256 | 122 |
| Årsresultat | 256 | 121 |
| Sum eiendeler | 3 346 | 3 305 |
| Egenkapital | 1 061 | 805 |
| Gjeld | 2 285 | 2 499 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Revisor
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny bransje · Rørleggerarbeid → 43.220
- Revisjon av årsregnskap
Konsernstruktur
Morselskap for 1 datterselskap.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investering i verdipapirer, aksjer og eiendom. Konsulenttjenester samt beslektet virksomhet.
- Juridisk navn
- RONNI RØANG HOLDING AS
- Org.nr.
- 927 489 155
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.07.2021
- Registrert
- 30.07.2021
- Bransje
- Rørleggerarbeid 43.221
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Hedalsvegen 1819, 3528 HedalenÅpne i kart
- Kommune
- Sør-Aurdal
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −19 | −6 | −5 | −5 | −2 |
| Resultat før skatt | 256 | 122 | 146 | 333 | 195 |
| Årsresultat | 256 | 121 | 114 | 348 | 198 |
| Sum eiendeler | 3 346 | 3 305 | 3 464 | 3 460 | 3 200 |
| Egenkapital | 1 061 | 805 | 684 | 570 | 222 |
| Gjeld | 2 285 | 2 499 | 2 780 | 2 890 | 2 978 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler3,3 mill. kr
Anleggsmidler87 %2,9 mill. kr
Omløpsmidler13 %426 325 kr
Egenkapital og gjeld3,3 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %24 430 kr
Opptjent egenkapital31 %1 mill. kr
Kortsiktig gjeld14 %483 270 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 19 | 6 |
| Driftsresultat | −19 | −6 |
| Finansinntekter | 400 | 250 |
| Finanskostnader | 125 | 122 |
| Netto finans | 275 | 128 |
| Resultat før skatt | 256 | 122 |
| Årsresultat | 256 | 121 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 31,7 % | 24,4 % | 19,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,88 | 0,61 | 0,64 |
| Totalkapitalrentabilitet | 11,5 % | 7,2 % | 1,4 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ronni Røang | 1994 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | SLM Revisjon AS | |
| Regnskapsfører | VVS Finans AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Ronni Røang | 1994 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ronni Røang (født 1994) | 100 |
Organisasjon
Historikk
12 hendelser siden 2021
- 2026
Revisor
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Brattbakkin 5, 2933 Reinli → Hedalsvegen 1819, 3528 Hedalen
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Rørleggere i Sør-Aurdal, nærmest i omsetning
I Lie & Sønner AS4,3 mill. kromsetning 2025ASBøhn & Hamar VVS AS6,2 mill. kromsetning 2025ASBagn Varme & Sanitær AS8,1 mill. kromsetning 2025AS
Rørleggere i Sør-AurdalAlle selskaper i Sør-Aurdal