Gizela's Rengjøring AS
Vadvegen 32, 2660 Dombås
Gizela's Rengjøring AS er et aksjeselskap i Dombås i Dovre, stiftet 24. juni 2021. Selskapet driver med rengjøring av bygninger. Daglig leder er Marcin Michal Palubicki, og styrets leder er Marcin Michal Palubicki.
Fakta om Gizela's Rengjøring AS
- Daglig leder
- Marcin Michal Palubicki (f. 1979)
- Styreleder
- Marcin Michal Palubicki (f. 1979)
- Stiftet
- Bransje
- Renhold i Dovre
- Kommune
- Dovre
- Største eiere (2025)
- Malgorzata Katarzyna Palubicka50 %
- Marcin Michal Palubicki50 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning489 796 kr−1,1 % mot 2024
Driftsresultat−69 572 kr−386 % mot 2024
Årsresultat−86 272 kr−509 % mot 2024
Egenkapital−31 434 kr−157 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 490 | 495 |
| Driftsresultat | −70 | −14 |
| Resultat før skatt | −86 | −14 |
| Årsresultat | −86 | −14 |
| Sum eiendeler | 305 | 130 |
| Egenkapital | −31 | 55 |
| Gjeld | 336 | 75 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −31 434 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Salg av renholdstjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
- Juridisk navn
- GIZELA'S RENGJØRING AS
- Org.nr.
- 927 425 432
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 24.06.2021
- Registrert
- 15.07.2021
- Bransje
- Rengjøring av bygninger 81.210
- Daglig leder
- Marcin Michal Palubicki (f. 1979)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Vadvegen 32, 2660 DombåsÅpne i kart
- Kommune
- Dovre
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 490 | 495 | 483 | 485 | 158 |
| Driftsresultat | −70 | −14 | 33 | 46 | 23 |
| Resultat før skatt | −86 | −14 | 33 | 46 | 23 |
| Årsresultat | −86 | −14 | 26 | 36 | 19 |
| Sum eiendeler | 305 | 130 | 175 | 205 | 118 |
| Egenkapital | −31 | 55 | 69 | 43 | 43 |
| Gjeld | 336 | 75 | 106 | 162 | 74 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler305 028 kr
Anleggsmidler54 %164 150 kr
Omløpsmidler46 %140 878 kr
Egenkapital og gjeld305 028 kr
Innskutt egenkapital10 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−20 %−61 434 kr
Kortsiktig gjeld58 %178 046 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 490 | 495 |
| Sum driftskostnader | 559 | 510 |
| Lønnskostnader | 394 | 380 |
| Driftsresultat | −70 | −14 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 17 | 0 |
| Netto finans | −17 | 0 |
| Resultat før skatt | −86 | −14 |
| Årsresultat | −86 | −14 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −14,2 % | −2,9 % | 6,8 % |
| Egenkapitalandel | −10,3 % | 42,2 % | 39,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,79 | 1,73 | 1,65 |
| Totalkapitalrentabilitet | −31,9 % | −9,3 % | 17,2 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Marcin Michal Palubicki | 1979 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marcin Michal Palubicki | 1979 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Malgorzata Katarzyna Palubicka (født 1981) | 15 | |
| Marcin Michal Palubicki (født 1979) | 15 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetGizela's Rengjøring AS927 425 432
- Forretningsadresse
- Vadvegen 32, 2660 Dombås
Underenheter1
- Sted
- Dombås
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 2 932,91 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 346,58 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 3 324,50 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 346,58 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 6 116,11 kr |
Historikk
6 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Renhold i Dovre, nærmest i omsetning