Tannlege Nguyen AS
Aktiv- Org.nr.926 877 704
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Stavanger
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- Del av LGN Invest AS
- Flyttet
Tannlege Nguyen AS er et aksjeselskap i Hafrsfjord i Stavanger, stiftet 9. mars 2021. Selskapet driver med tannlegetjenester. Daglig leder er Long Giang Nguyen, og styrets leder er Long Giang Nguyen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · Randabergveien 45, 4025 STAVANGER → Madlastokken 5, 4042 HAFRSFJORD
- Omsetningen falt · 3 642 510 kr → 1 638 605 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · Sandsgata 23, 4012 STAVANGER → Randabergveien 45, 4025 STAVANGER
- Omsetningen økte · 2 470 726 kr → 3 642 510 kr
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 55 % i 2025
Lignende bedrifter
Tannleger i Stavanger, nærmest i omsetning
- Monialis ASTannleger · Stavanger1,8 mill. kromsetning 2025
- Torhild Veslemøy Riisdal ASTannleger · Stavanger1,5 mill. kromsetning 2025
- WTH Invest ASTannleger · Stavanger1,9 mill. kromsetning 2025
- Norwegian Spearo ASTannleger · Stavanger2,1 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Spyridon Psonis ASTannleger · Stavanger2,3 mill. kromsetning 2025
- Omfa ASTannleger · Stavanger1 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Rung ASTannleger · Stavanger736 812 kromsetning 2025
- C&V Haugen ASTannleger · Mosterøy, Stavanger2,7 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 1 639 | 3 643 | 2 471 | 2 192 | 1 728 | |
| 153 | 582 | 276 | 11 | 298 | |
| EBITDA | 90 | 318 | |||
| Resultat før skatt | 143 | 569 | 264 | 4 | 297 |
| 9 | 505 | 261 | 18 | 231 | |
| Balanse | |||||
| 1 264 | 1 317 | 856 | 628 | 698 | |
| 1 048 | 1 039 | 534 | 274 | 256 | |
| 216 | 278 | 322 | 355 | 443 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | 9,3 % | 16 % | 11,2 % | 0,5 % | 17,3 % |
| Egenkapitalandel | 82,9 % | 78,9 % | 62,4 % | 43,6 % | 36,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 7,74 | 7,57 | 4,5 | 2,78 | 2,08 |
| Totalkapitalrentabilitet | 11,8 % | 53,5 % | 37,2 % | 1,7 % | 42,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,3 mill. kr
Anleggsmidler5 %59 120 kr
Omløpsmidler95 %1,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,3 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital81 %1 mill. kr
Langsiktig gjeld5 %60 476 kr
Kortsiktig gjeld12 %155 697 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 639 | 3 643 |
| Sum driftskostnader | 1 486 | 3 061 |
| Lønnskostnader | 852 | 846 |
| Driftsresultat | 153 | 582 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 9 | 12 |
| Netto finans | −9 | −12 |
| Resultat før skatt | 143 | 569 |
| Årsresultat | 9 | 505 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Long Giang Nguyen | 1990 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Long Giang Nguyen | 1990 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| LGN Invest AS | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetTannlege Nguyen AS926 877 704
- Forretningsadresse
- Madlastokken 5, 4042 Hafrsfjord
Underenheter1
- Sted
- Hafrsfjord
- Ansatte
- Under 5
Historikk
10 hendelser siden 2021
- 2026
Ny adresse
Randabergveien 45, 4025 STAVANGER → Madlastokken 5, 4042 HAFRSFJORD
Hele kunngjøringen
- 2025
Ny adresse
Sandsgata 23, 4012 STAVANGER → Randabergveien 45, 4025 STAVANGER
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen