Skibmannshagen Næring 2 AS
Aktiv- Org.nr.926 769 138
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Sola
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Del av Emr Invest AS
Skibmannshagen Næring 2 AS er et aksjeselskap i Tananger i Sola, stiftet 7. desember 2020. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Ken Arvid Risa.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Omsetningen økte · 682 227 kr → 857 052 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Sola, nærmest i omsetning
- Hundvåg Slipp & Mekaniske ASUtleie av fast eiendom · Tananger, Sola855 735 kromsetning 2025
- Tananger Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Tananger, Sola860 000 kromsetning 2025
- Havneringen Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Tananger, Sola860 499 kromsetning 2025
- Amsi Holding ASUtleie av fast eiendom · Sola828 099 kromsetning 2025
- Energiveien 14B ASUtleie av fast eiendom · Tananger, Sola871 616 kromsetning 2025
- Nov ASUtleie av fast eiendom · Hafrsfjord, Sola894 922 kromsetning 2025
- Proinvest ASUtleie av fast eiendom · Tananger, Sola766 228 kromsetning 2025
- Project Performance Partner ASUtleie av fast eiendom · Sola763 600 kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 844 | 857 | 682 | 256 | 0 | |
| 532 | 574 | 426 | 106 | −16 | |
| EBITDA | 177 | ||||
| Resultat før skatt | 25 | 37 | −133 | −206 | −16 |
| 20 | 29 | −104 | −157 | −16 | |
| 0 | 0 | 0 | |||
| Balanse | |||||
| 8 239 | 8 617 | 9 074 | 8 864 | 5 584 | |
| 570 | 493 | 289 | −84 | 73 | |
| 7 670 | 8 125 | 8 785 | 8 948 | 5 510 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | 63 % | 67 % | 62,5 % | 41,4 % | |
| Egenkapitalandel | 6,9 % | 5,7 % | 3,2 % | −1 % | 1,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 3,93 | 6,43 | 21,69 | 1,15 | 0,14 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,3 % | 6,5 % | 4,8 % | 1,5 % | −0,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler8,2 mill. kr
Anleggsmidler98 %8,1 mill. kr
Omløpsmidler2 %154 115 kr
Egenkapital og gjeld8,2 mill. kr
Innskutt egenkapital7 %569 668 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld0 %39 171 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 844 | 857 |
| Sum driftskostnader | 312 | 283 |
| Lønnskostnader | 2 | 5 |
| Driftsresultat | 532 | 574 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 507 | 537 |
| Netto finans | −507 | −537 |
| Resultat før skatt | 25 | 37 |
| Årsresultat | 20 | 29 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Ken Arvid Risa | 1975 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Kallesten Revisjon og Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Emr Invest AS | 300 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetSkibmannshagen Næring 2 AS926 769 138
- Forretningsadresse
- c/o Ken Arvid Risa, Melingsiden 34B, 4056 Tananger
Underenheter1
- Sted
- Tananger
Historikk
13 hendelser siden 2020
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Ny adresse
c/o Torunn Irene Økland Bregnevegen 13, 4056 TANANGER → c/o Ken Arvid Risa Melingsiden 34B, 4056 TANANGER
Hele kunngjøringen