Nannestad VVS AS er et aksjeselskap i Maura i Nannestad, stiftet 24. november 2020. Selskapet driver med rørleggerarbeid. Daglig leder er Andreas Erlandsen, og styrets leder er Andreas Erlandsen.
Fakta om Nannestad VVS AS
- Daglig leder
- Andreas Erlandsen (f. 1983)
- Styreleder
- Andreas Erlandsen (f. 1983)
- Stiftet
- Bransje
- Rørleggere i Nannestad
- Kommune
- Nannestad
- Største eiere (2025)
- Nix Holding AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning5,2 mill. kr−70,8 % mot 2024
Driftsresultat−2 mill. kr−406 % mot 2024
Årsresultat−2,1 mill. kr−1 026 % mot 2024
Egenkapital−1,3 mill. kr−260 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 172 | 17 686 |
| Driftsresultat | −2 012 | 658 |
| Resultat før skatt | −2 133 | 631 |
| Årsresultat | −2 133 | 230 |
| Sum eiendeler | 3 737 | 6 570 |
| Egenkapital | −1 311 | 822 |
| Gjeld | 5 048 | 5 748 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 17 686 268 kr → 5 171 811 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Revisjon av årsregnskap
- Endring av revisor
Konsernstruktur
Del av et konsern: Nix Holding AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −1,3 mill. kr
- Omsetningen falt 70,8 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Rørleggervirksomhet. Selskapet kan også drive med kjøp, salg og utleie av maskiner.
- Juridisk navn
- NANNESTAD VVS AS
- Org.nr.
- 926 145 290
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 24.11.2020
- Registrert
- 09.12.2020
- Bransje
- Rørleggerarbeid 43.221
- Daglig leder
- Andreas Erlandsen (f. 1983)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Nannestadvegen 481, 2032 MauraÅpne i kart
- Kommune
- Nannestad
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 172 | 17 686 | 11 065 | 9 706 | 6 053 | 287 |
| Driftsresultat | −2 012 | 658 | 882 | 781 | 306 | 89 |
| EBITDA | 843 | 318 | ||||
| Resultat før skatt | −2 133 | 631 | 830 | 773 | 306 | 89 |
| Årsresultat | −2 133 | 230 | 649 | 591 | 233 | 70 |
| Sum eiendeler | 3 737 | 6 570 | 3 359 | 2 966 | 1 109 | 364 |
| Egenkapital | −1 311 | 822 | 1 296 | 646 | 328 | 95 |
| Gjeld | 5 048 | 5 748 | 2 063 | 2 320 | 781 | 269 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler3,7 mill. kr
Anleggsmidler34 %1,3 mill. kr
Omløpsmidler66 %2,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld3,7 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−36 %−1,3 mill. kr
Langsiktig gjeld8 %290 325 kr
Kortsiktig gjeld127 %4,8 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 172 | 17 686 |
| Sum driftskostnader | 7 184 | 17 029 |
| Lønnskostnader | 1 620 | 3 902 |
| Driftsresultat | −2 012 | 658 |
| Finansinntekter | 23 | 20 |
| Finanskostnader | 144 | 47 |
| Netto finans | −120 | −27 |
| Resultat før skatt | −2 133 | 631 |
| Årsresultat | −2 133 | 230 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −38,9 % | 3,7 % | 8 % |
| Egenkapitalandel | −35,1 % | 12,5 % | 38,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,52 | 0,93 | 1,4 |
| Totalkapitalrentabilitet | −38,6 % | 13,6 % | 27,9 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Andreas Erlandsen | 1983 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Andreas Erlandsen | 1983 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Roan Økonomi AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Revisor | Nordstrand Revisjon AS | til 23.09.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Nix Holding AS | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetNannestad VVS AS926 145 290
- Forretningsadresse
- Nannestadvegen 481, 2032 Maura
Underenheter1
- Sted
- Maura
Tillatelser og godkjenninger
Gaselle
Kåret til Gaselle-bedrift av Dagens Næringsliv
Historikk
14 hendelser siden 2020
- 2026
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3036 Nannestad → 3238 Nannestad
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Varsel om tvangsoppløsning
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Rørleggere i Nannestad, nærmest i omsetning
Renovex AS2 mill. kromsetning 2024ASVenthjem AS1,3 mill. kromsetning 2025ASMS Rør og Klima AS491 888 kromsetning 2025ASB.R.D Maling AS363 423 kromsetning 2025AS
Rørleggere i NannestadAlle selskaper i Nannestad