Flow Tannhelse AS
Aktiv- Org.nr.926 112 104
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Sarpsborg
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 7 ansatte
- Del av Tannlegene på Sinsen AS
Flow Tannhelse AS er et aksjeselskap i Sarpsborg, stiftet 1. november 2020. Selskapet driver med tannlegetjenester og har 7 ansatte. Daglig leder er Neddersan Thevarajah, og styrets leder er Neddersan Thevarajah.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Flere ansatte · 9 → 10
- Ny revisor · LEO REVISJON DA
- Revisor fratrådt · TRØIM AS
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 7 660 189 kr → 8 606 428 kr
Lignende bedrifter
Tannleger i Sarpsborg, nærmest i omsetning
- Tannlege Glenn Slette ASTannleger · Greåker, Sarpsborg8,3 mill. kromsetning 2025
- Torget Tannhelse Sarpsborg ASTannleger · Sarpsborg4,6 mill. kromsetning 2025
- Indrevær ASTannleger · Sarpsborg4 mill. kromsetning 2025
- Prestegaard Holding ASTannleger · Sarpsborg2,8 mill. kromsetning 2025
- V Dental ASTannleger · Sarpsborg2,6 mill. kromsetning 2025
- Gøste Holding ASTannleger · Sarpsborg2,2 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Ådalen ASTannleger · Grålum, Sarpsborg1,8 mill. kromsetning 2025
- Mohammed Ahmed Esam Dental ASTannleger · Sarpsborg1,4 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 8 784 | 8 606 | 7 660 | 5 084 | 3 357 | ||
| −252 | 1 025 | 1 222 | −977 | −215 | −28 | |
| EBITDA | −951 | |||||
| Resultat før skatt | −266 | 1 018 | 1 229 | −1 023 | −231 | −28 |
| −207 | 791 | 958 | −1 023 | −231 | −28 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 1 406 | 2 055 | 2 223 | 1 775 | 599 | 30 | |
| 143 | 121 | 30 | 30 | 2 | 2 | |
| 1 263 | 1 934 | 2 193 | 1 745 | 597 | 28 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −2,9 % | 11,9 % | 16 % | −19,2 % | −6,4 % | |
| Egenkapitalandel | 10,1 % | 5,9 % | 1,4 % | 1,7 % | 0,3 % | 6,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,99 | 1,05 | 0,99 | 0,97 | 1 | 1,07 |
| Totalkapitalrentabilitet | −14,5 % | 48 % | 61,2 % | −82,3 % | −68,4 % | −93,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,4 mill. kr
Anleggsmidler11 %155 562 kr
Omløpsmidler89 %1,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,4 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital8 %112 551 kr
Kortsiktig gjeld89 %1,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 784 | 8 606 |
| Sum driftskostnader | 9 036 | 7 581 |
| Lønnskostnader | 1 830 | 1 589 |
| Driftsresultat | −252 | 1 025 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 15 | 8 |
| Netto finans | −15 | −7 |
| Resultat før skatt | −266 | 1 018 |
| Årsresultat | −207 | 791 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Neddersan Thevarajah | 1993 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Neddersan Thevarajah | 1993 | |
| Styremedlem | Suddersan Thevarajah | 1991 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Leo Revisjon DA | ||
| Regnskapsfører | Regnskap Group AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tannlegene på Sinsen AS | 100 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetFlow Tannhelse AS926 112 104
- Forretningsadresse
- Vingulmorkveien 27, 1710 Sarpsborg
Underenheter2
- Sted
- Fredrikstad
- Sted
- Sarpsborg
- Ansatte
- 7
Historikk
18 hendelser siden 2020
- 2026
Flere ansatte
9 → 10
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 7 660 189 kr → 8 606 428 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Varsel om tvangsoppløsning
Hele kunngjøringen