Ingers Helse og Velvære AS
Aktiv- Org.nr.926 057 030
- Aksjeselskap
- Sykehus og andre helsetjenester
- Grong
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Ingers Helse og Velvære AS er et aksjeselskap i Grong, stiftet 12. november 2020. Selskapet driver med andre helsetjenester ellers. Daglig leder er Inger Okstad, og styrets leder er Inger Okstad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 1 379 900 kr → 1 118 186 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · Skyttarvegen 48 → Foreningsvegen 17, Grong
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −253 959 kr
- Omsetningen falt 19 % i 2025
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 3 780 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 3 780 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 4 243,21 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 8 280 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 3 780 kr |
Lignende bedrifter
Sykehus og andre helsetjenester i Grong, nærmest i omsetning
- Friskgården Namdal ASSykehus og andre helsetjenester · Grong436 871 kromsetning 2025
- Else LindsethSykehus og andre helsetjenester · Grong12 270 kromsetning 2025
- Mestring og Helse ASSykehus og andre helsetjenester · Grong5,8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 118 | 1 380 | 1 265 | 1 179 | 1 175 | 0 | |
| 22 | −78 | 128 | 21 | −73 | −3 | |
| EBITDA | 112 | 17 | 0 | |||
| Resultat før skatt | −58 | −155 | 59 | −30 | −110 | −3 |
| −45 | −169 | 46 | −23 | −86 | −1 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 822 | 912 | 1 011 | 992 | 1 007 | 219 | |
| −254 | −209 | −40 | −86 | −62 | 23 | |
| 1 076 | 1 121 | 1 051 | 1 077 | 1 070 | 196 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 2 % | −5,6 % | 10,1 % | 1,8 % | −6,2 % | |
| Egenkapitalandel | −30,9 % | −22,9 % | −3,9 % | −8,7 % | −6,2 % | 10,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,22 | 2,51 | 3,5 | 3,1 | 0,99 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,6 % | −8,1 % | 12,8 % | 2,1 % | −11,9 % | −1,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler822 363 kr
Anleggsmidler56 %460 706 kr
Omløpsmidler44 %361 657 kr
Egenkapital og gjeld822 363 kr
Innskutt egenkapital3 %24 430 kr
Opptjent egenkapital−34 %−278 389 kr
Langsiktig gjeld111 %913 155 kr
Kortsiktig gjeld20 %163 167 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 118 | 1 380 |
| Sum driftskostnader | 1 096 | 1 458 |
| Lønnskostnader | 535 | 445 |
| Driftsresultat | 22 | −78 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 80 | 78 |
| Netto finans | −80 | −78 |
| Resultat før skatt | −58 | −155 |
| Årsresultat | −45 | −169 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Inger Okstad | 1968 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Inger Okstad | 1968 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Inger Okstad (født 1968) | 1 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetIngers Helse og Velvære AS926 057 030
- Forretningsadresse
- Foreningsvegen 17, 7870 Grong
Underenheter1
- Sted
- Grong
- Ansatte
- Under 5
Historikk
9 hendelser siden 2020
- 2026
Endring av forretningsadresse
Skyttarvegen 48 → Foreningsvegen 17, Grong
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen