Tannlegeverket AS
Paal Bergs vei 22, 1348 Rykkinn
Tannlegeverket AS er et aksjeselskap i Rykkinn i Bærum, stiftet 30. september 2020. Selskapet driver med tannlegetjenester. Styrets leder er Anita Berntzen.
Fakta om Tannlegeverket AS
- Styreleder
- Anita Berntzen (f. 1965)
- Stiftet
- Bransje
- Tannleger i Bærum
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Driftsresultat−11 101 kr−7,2 % mot 2024
Årsresultat−11 101 kr−5,8 % mot 2024
Egenkapital732 548 kr−1,5 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Driftsresultat | −11 | −10 |
| Resultat før skatt | −11 | −10 |
| Årsresultat | −11 | −10 |
| Sum eiendeler | 3 404 | 3 405 |
| Egenkapital | 733 | 744 |
| Gjeld | 2 672 | 2 661 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Konsernstruktur
Morselskap for 2 datterselskaper.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Tannklinikk.
- Juridisk navn
- TANNLEGEVERKET AS
- Org.nr.
- 925 833 606
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 30.09.2020
- Registrert
- 24.10.2020
- Bransje
- Tannlegetjenester 86.230
- Aksjekapital
- 35 570 kr
- Forretningsadresse
- Paal Bergs vei 22, 1348 RykkinnÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | ||||
| Driftsresultat | −11 | −10 | −15 | −1 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −11 | −10 | 725 | −1 | 0 | 0 |
| Årsresultat | −11 | −10 | 725 | −1 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 3 404 | 3 405 | 3 416 | 2 683 | 3 084 | 3 084 |
| Egenkapital | 733 | 744 | 754 | 29 | 30 | 30 |
| Gjeld | 2 672 | 2 661 | 2 662 | 2 654 | 3 054 | 3 054 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler3,4 mill. kr
Anleggsmidler91 %3,1 mill. kr
Omløpsmidler9 %317 099 kr
Egenkapital og gjeld3,4 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %35 570 kr
Opptjent egenkapital20 %696 978 kr
Kortsiktig gjeld78 %2,7 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 11 | 10 |
| Driftsresultat | −11 | −10 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 0 | |
| Resultat før skatt | −11 | −10 |
| Årsresultat | −11 | −10 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 21,5 % | 21,8 % | 22,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,12 | 0,12 | 0,12 |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,3 % | −0,3 % | 23,8 % |
Roller
Nå · 3
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Anita Berntzen | 1965 |
| Styremedlem | Trude Margaret Berntzen | 1968 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Pso Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Anita Berntzen (født 1965) | 150 | |
| Trude Margaret Berntzen (født 1968) | 150 |
Organisasjon
Konsernstruktur
- Tannlegeverket AS
Historikk
8 hendelser siden 2020
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Tannleger i Bærum
Tannlege Marianne SagbråtenENKAl-Barakat MedicnorENKFornebu Tannregulering ASASTannlege Ingerid Marie Bratli DelbeckENKTannlege DrabløsENKTannlege Finn Georg Kahrs BaardvikENKNira Holding ASASBerg SimmenesENK
Tannleger i BærumAlle selskaper i Bærum