Eierseksjonssameiet Tangen Centrum
Aktiv- Org.nr.925 759 120
- Eierseksjonssameie
- Borettslag og sameier
- Nordre Follo
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
Eierseksjonssameiet Tangen Centrum er registrert som eierseksjonssameie i Ski i Nordre Follo, stiftet 17. januar 2019. Selskapet driver med aktiviteter i borettslag og boligsameier. Styrets leder er Charlotte Søgaard Nilsen.
Nøkkeltall 2023
Omsetning 2020–2023
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 32 496 kr → 29 004 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Omsetningen falt · 130 248 kr → 32 496 kr
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 10,8 % i 2023
Lignende bedrifter
Borettslag og sameier i Nordre Follo, nærmest i omsetning
- Sameiet Bråten 2.1Borettslag og sameier · Ski, Nordre Follo33 737 kromsetning 2023
- Sameiet Bråten 2.2Borettslag og sameier · Ski, Nordre Follo9 288 kromsetning 2023
- Tyttebærlia 1 BoligsameieBorettslag og sameier · Ski, Nordre Follo57 600 kromsetning 2023
- Eierseksjonssameiet Nygårdsåsen 17-25Borettslag og sameier · Ski, Nordre Follo100 656 kromsetning 2023
- Tyttebærlia 2 BoligsameieBorettslag og sameier · Ski, Nordre Follo102 312 kromsetning 2023
- Lyngbo SameieBorettslag og sameier · Sofiemyr, Nordre Follo118 335 kromsetning 2025
- Fjordsikten SameieBorettslag og sameier · Ski, Nordre Follo133 416 kromsetning 2024
- Sameiet Bodalstranda 1.3Borettslag og sameier · Ski, Nordre Follo142 969 kromsetning 2025
Omsetning 2020–2023
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||
| 29 | 32 | 130 | 60 | |
| 0 | 4 | 101 | 50 | |
| Resultat før skatt | 4 | 6 | 101 | 50 |
| 4 | 6 | 101 | 50 | |
| Balanse | ||||
| 166 | 161 | 151 | 56 | |
| 162 | 157 | 151 | 50 | |
| 4 | 4 | 0 | 6 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||
| Driftsmargin | 0,2 % | 13,7 % | 77,8 % | 83,3 % |
| Egenkapitalandel | 97,4 % | 97,5 % | 100 % | 89,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 38,46 | 39,89 | 9,33 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,6 % | 3,8 % | 97,9 % | 89,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2023
Eiendeler165 944 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %165 944 kr
Egenkapital og gjeld165 944 kr
Opptjent egenkapital97 %161 629 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld3 %4 315 kr
Resultatdetaljer 2023
| Beløp i 1 000 kr | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 29 | 32 |
| Sum driftskostnader | 29 | 28 |
| Driftsresultat | 0 | 4 |
| Finansinntekter | 4 | 2 |
| Netto finans | −4 | −2 |
| Resultat før skatt | 4 | 6 |
| Årsresultat | 4 | 6 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Forretningsfører | Boligbyggelaget Usbl | ||
| Styret | |||
| Styrets leder | Charlotte Søgaard Nilsen | 1995 | |
| Styremedlem | Geir Ingar Thanke | 1965 | |
| Styremedlem | Øyvind Tobiassen | 1951 | |
| Styremedlem | Ingelin Jorselje | 1971 | |
| Varamedlem | Kai Engebretsen | 1969 | |
| Varamedlem | Jorunn Røed | 1964 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | KPMG AS | ||
| Regnskapsfører | Boligbyggelaget Usbl | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetEierseksjonssameiet Tangen Centrum925 759 120
- Forretningsadresse
- c/o Boligbyggelaget Usbl, Glynitveien 30, 1400 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
8 hendelser siden 2019
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2020 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret