Halseth Holding AS
c/o Johan Torås Halseth, Tranebærvegen 24, 7712 Steinkjer
- Ny revisor
Halseth Holding AS er et aksjeselskap i Steinkjer, stiftet 15. august 2020. Selskapet driver med drift av restauranter. Styrets leder er Johan Torås Halseth.
Fakta om Halseth Holding AS
- Styreleder
- Johan Torås Halseth (f. 1991)
- Stiftet
- Kommune
- Steinkjer
- Største eiere (2025)
- Johan Torås Halseth100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning145 300 kr+160 % mot 2023
Driftsresultat−12 032 kr+79,9 % mot 2023
Årsresultat25 kr+100 % mot 2023
Egenkapital−56 591 kr0 % mot 2023
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 145 | 56 |
| Driftsresultat | −12 | −60 |
| Resultat før skatt | 0 | −82 |
| Årsresultat | 0 | −82 |
| Sum eiendeler | 8 450 | 6 717 |
| Egenkapital | −57 | −57 |
| Gjeld | 8 506 | 6 774 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2024
Hva som har skjedd
- Ny revisor · CEDRA NORGE AS
- Endring av revisor · Ny revisor: HKW Norge Momentum AS
- Endring av revisor · Ny revisor: RSM Norge AS
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Konsernstruktur
Morselskap for 7 datterselskaper.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2024: −56 591 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Holding, investering i aksjer og verdipapirer, samt kjøp og salg av kapitalvarer. Selskapet kan også engasjere seg i annen naturlig tilgrensende virksomhet.
- Juridisk navn
- HALSETH HOLDING AS
- Org.nr.
- 925 597 414
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 15.08.2020
- Registrert
- 07.09.2020
- Bransje
- Drift av restauranter 56.110
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o Johan Torås Halseth, Tranebærvegen 24, 7712 SteinkjerÅpne i kart
- Kommune
- Steinkjer
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 145 | 56 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −12 | −60 | −13 | −10 | −6 |
| Resultat før skatt | 0 | −82 | −6 | 8 | −6 |
| Årsresultat | 0 | −82 | −6 | 7 | −6 |
| Sum eiendeler | 8 450 | 6 717 | 3 113 | 447 | 54 |
| Egenkapital | −57 | −57 | 26 | 32 | 24 |
| Gjeld | 8 506 | 6 774 | 3 087 | 416 | 30 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2024
Balanse 2024
Eiendeler8,4 mill. kr
Anleggsmidler43 %3,6 mill. kr
Omløpsmidler57 %4,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld8,4 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−1 %−86 591 kr
Langsiktig gjeld50 %4,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld50 %4,3 mill. kr
Resultatdetaljer 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 145 | 56 |
| Sum driftskostnader | 157 | 116 |
| Lønnskostnader | 0 | 83 |
| Driftsresultat | −12 | −60 |
| Finansinntekter | 12 | 21 |
| Finanskostnader | 0 | 43 |
| Netto finans | 12 | −23 |
| Resultat før skatt | 0 | −82 |
| Årsresultat | 0 | −82 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −8,3 % | −107,5 % | |
| Egenkapitalandel | −0,7 % | −0,8 % | 0,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,14 | 1,06 | 0,69 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0 % | −0,8 % | −0,3 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Johan Torås Halseth | 1991 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Cedra Norge AS | |
| Regnskapsfører | Economy AS | |
| Regnskapsfører | Admento AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Revisor | Cedra Norge Momentum AS | til 29.10.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Johan Torås Halseth (født 1991) | 1 000 000 |
Organisasjon
Konsernstruktur
- Halseth Holding AS
- 100 %Penniless Technologies AS
- 100 %Alpha Software AS
- 100 %Powsoft AS
- 100 %Veskemagasinet AS
- 100 %Breidablikkgården AS
Enheter
HovedenhetHalseth Holding AS925 597 414
- Forretningsadresse
- c/o Johan Torås Halseth, Tranebærvegen 24, 7712 Steinkjer
Underenheter1
- Sted
- Steinkjer
Historikk
12 hendelser siden 2020
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av formål
Formål: Holding, investering i aksjer og verdipapirer, samt kjøp og salg av kapitalvarer. Selskapet kan også engasjere seg i annen naturlig tilgrensende virksomhet.
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Restauranter og kafeer i Steinkjer, nærmest i omsetning
Trivli AS0 kromsetning 2025ASDovan Holding AS0 kromsetning 2025ASAmigos Latinos AS0 kromsetning 2025ASLømsen Kro og Gatekjøkken AS511 289 kromsetning 2025ASHellin Eiendom AS639 000 kromsetning 2025ASBeitstad Bygdasentral SA1,6 mill. kromsetning 2025SAExperience Food And Drink AS1,7 mill. kromsetning 2025ASBaker'n Steinkjer Dampsaga AS1,8 mill. kromsetning 2025AS
Restauranter og kafeer i SteinkjerAlle selskaper i Steinkjer