Proklean AS
Org.nr. 924 712 031AksjeselskapRenholdUtvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøringAktiv
Oppsandveien 75, 1425 Ski
Proklean AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 6. mars 2020. Selskapet driver med utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring. Daglig leder er James Arthur Boardman, og styrets leder er James Arthur Boardman.
Fakta om Proklean AS
- Daglig leder
- James Arthur Boardman (f. 1965)
- Styreleder
- James Arthur Boardman (f. 1965)
- Stiftet
- Bransje
- Renhold i Nordre Follo
- Kommune
- Nordre Follo
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning452 153 kr−22,9 % mot 2024
Driftsresultat−266 995 kr−722 % mot 2024
Årsresultat−259 337 kr−809 % mot 2024
Egenkapital183 332 kr−58,6 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 452 | 587 |
| Driftsresultat | −267 | −32 |
| Resultat før skatt | −266 | −37 |
| Årsresultat | −259 | −29 |
| Sum eiendeler | 242 | 661 |
| Egenkapital | 183 | 443 |
| Gjeld | 59 | 218 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 586 731 kr → 452 153 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 22,9 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Rengjøring av bygninger.
- Juridisk navn
- PROKLEAN AS
- Org.nr.
- 924 712 031
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 06.03.2020
- Registrert
- 17.03.2020
- Bransje
- Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring 81.220
- Daglig leder
- James Arthur Boardman (f. 1965)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Oppsandveien 75, 1425 SkiÅpne i kart
- Kommune
- Nordre Follo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 452 | 587 | 1 381 | 1 288 | 567 | 8 |
| Driftsresultat | −267 | −32 | 73 | 406 | 202 | −13 |
| EBITDA | 444 | 205 | ||||
| Resultat før skatt | −266 | −37 | 73 | 402 | 201 | −13 |
| Årsresultat | −259 | −29 | 55 | 314 | 160 | −13 |
| Sum eiendeler | 242 | 661 | 776 | 793 | 607 | 17 |
| Egenkapital | 183 | 443 | 545 | 490 | 177 | 17 |
| Gjeld | 59 | 218 | 230 | 303 | 430 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler242 419 kr
Anleggsmidler29 %69 800 kr
Omløpsmidler71 %172 619 kr
Egenkapital og gjeld242 419 kr
Innskutt egenkapital12 %30 000 kr
Opptjent egenkapital63 %153 332 kr
Kortsiktig gjeld24 %59 087 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 452 | 587 |
| Sum driftskostnader | 719 | 619 |
| Lønnskostnader | 203 | 317 |
| Driftsresultat | −267 | −32 |
| Finansinntekter | 5 | 2 |
| Finanskostnader | 5 | 6 |
| Netto finans | 1 | −5 |
| Resultat før skatt | −266 | −37 |
| Årsresultat | −259 | −29 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −59,1 % | −5,5 % | 5,3 % |
| Egenkapitalandel | 75,6 % | 67 % | 70,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,92 | 2,66 | 2,02 |
| Totalkapitalrentabilitet | −57,9 % | −4,3 % | 9,4 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | James Arthur Boardman | 1965 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | James Arthur Boardman | 1965 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Easy Accounting AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Fastpris Regnskap AS | til 29.10.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| James Arthur Boardman (født 1965) | 300 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetProklean AS924 712 031
- Forretningsadresse
- Oppsandveien 75, 1425 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
Historikk
10 hendelser siden 2020
- 2026
Omsetningen falt
586 731 kr → 452 153 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Renhold i Nordre Follo, nærmest i omsetning
Bris Facility AS384 396 kromsetning 2025ASEco Teknikk AS100 924 kromsetning 2025ASRent Fokus AS95 182 kromsetning 2025ASMelsomvik Holding AS82 945 kromsetning 2025ASSmell Fresh AS26 025 kromsetning 2025ASM4y Holding AS15 000 kromsetning 2025ASPerfekt Design & Bygg AS3 177 kromsetning 2025ASRoza Vision AS0 kromsetning 2025AS
Renhold i Nordre FolloAlle selskaper i Nordre Follo