Gro's Våpen AS
Aktiv- Org.nr.924 474 114
- Aksjeselskap
- Annen detaljhandel
- Eidsvoll
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Gro's Våpen AS er et aksjeselskap i Eidsvoll Verk i Eidsvoll, stiftet 10. januar 2020. Selskapet driver med detaljhandel med sportsvarer. Daglig leder er Gro Mette Borgeteien Stensjøen, og styrets leder er Gro Mette Borgeteien Stensjøen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 959 061 kr → 1 163 354 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −201 641 kr
Lignende bedrifter
Annen detaljhandel i Eidsvoll, nærmest i omsetning
- Elvebredden Brukthandel ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll1,5 mill. kromsetning 2025
- Skattekista Avd Eidsvoll ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll766 386 kromsetning 2025
- Møbler King ASAnnen detaljhandel · Dal, Eidsvoll706 195 kromsetning 2025
- Eidsvoll Helsekost Sundet ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll1,8 mill. kromsetning 2025
- Servicedel ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll Verk, Eidsvoll537 485 kromsetning 2025
- Gurrgurr ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll304 282 kromsetning 2025
- Bikelink ASAnnen detaljhandel · Eidsvoll302 600 kromsetning 2025
- Flipp ASAnnen detaljhandel · Råholt, Eidsvoll244 612 kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 163 | 959 | 730 | 966 | 593 | 293 | |
| −31 | −15 | −59 | −237 | 95 | 30 | |
| Resultat før skatt | −53 | −32 | −75 | −240 | 88 | 30 |
| −43 | −27 | −6 | −240 | 69 | 23 | |
| Balanse | ||||||
| 415 | 504 | 481 | 346 | 503 | 395 | |
| −202 | −159 | −132 | −126 | 114 | 45 | |
| 617 | 663 | 613 | 472 | 389 | 350 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −2,6 % | −1,6 % | −8,2 % | −24,5 % | 16 % | 10,2 % |
| Egenkapitalandel | −48,6 % | −31,5 % | −27,6 % | −36,4 % | 22,7 % | 11,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,6 | 0,72 | 0,76 | 0,82 | 1,29 | 1,13 |
| Totalkapitalrentabilitet | −6,3 % | −2,8 % | −14 % | −55,6 % | 21,2 % | 7,6 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler415 241 kr
Anleggsmidler20 %84 878 kr
Omløpsmidler80 %330 363 kr
Egenkapital og gjeld415 241 kr
Innskutt egenkapital5 %21 715 kr
Opptjent egenkapital−54 %−223 356 kr
Langsiktig gjeld16 %65 801 kr
Kortsiktig gjeld133 %551 081 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 163 | 959 |
| Sum driftskostnader | 1 194 | 974 |
| Lønnskostnader | 6 | 20 |
| Driftsresultat | −31 | −15 |
| Finansinntekter | 2 | 1 |
| Finanskostnader | 24 | 18 |
| Netto finans | −22 | −17 |
| Resultat før skatt | −53 | −32 |
| Årsresultat | −43 | −27 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Gro Mette Borgeteien Stensjøen | 1967 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Gro Mette Borgeteien Stensjøen | 1967 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Progressum AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Gro Mette Borgeteien Stensjøen (født 1967) | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetGro's Våpen AS924 474 114
- Forretningsadresse
- Sagmovegen 32, 2074 Eidsvoll Verk
Underenheter1
- Sted
- Eidsvoll Verk
- Ansatte
- Under 5
Historikk
10 hendelser siden 2020
- 2026
Omsetningen økte
959 061 kr → 1 163 354 kr
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
Dyretråkket 1B, 2072 Dal → Sagmovegen 32, 2074 Eidsvoll Verk
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen