Trangsrud Medical AS
Aktiv- Org.nr.924 430 303
- Aksjeselskap
- Allmennleger
- Hamar
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- Del av Marshall Holding AS
Trangsrud Medical AS er et aksjeselskap i Hamar, stiftet 1. januar 2020. Selskapet driver med allmennlegetjenester. Styrets leder er Inge Marshall Trangsrud.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 3 814 821 kr → 4 259 872 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · c/o Inge Marshall Trangsrud Vangsvegen 163C, 2321 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Heidmanns gate 71, 2317 Hamar
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Endring av forretningsadresse · c/o Inge Marshall Trangsrud Disenvegen 2A, 2318 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Vangsvegen 163C, 2321 Hamar
Lignende bedrifter
- Ankerskogen Legesenter DAAllmennleger · Hamar4 mill. kromsetning 2025
- Doktor Nova ASAllmennleger · Ridabu, Hamar3,9 mill. kromsetning 2025
- Storhamar Legesenter ASAllmennleger · Hamar4,7 mill. kromsetning 2025
- Karsberg Care ASAllmennleger · Hamar3,7 mill. kromsetning 2025
- Ø.K.S ASAllmennleger · Hamar3,6 mill. kromsetning 2025
- Dorthe Jensen Legetjenester ASAllmennleger · Hamar3,6 mill. kromsetning 2025
- Disen Legesenter ASAllmennleger · Hamar3,6 mill. kromsetning 2025
- Audun Nygaard ASAllmennleger · Hamar3,5 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 4 260 | 3 815 | 3 931 | 2 866 | 2 975 | 2 468 | |
| 903 | −20 | 155 | 189 | 1 311 | 874 | |
| EBITDA | 440 | 1 562 | 1 090 | |||
| Resultat før skatt | 906 | 80 | 117 | 189 | 1 306 | 866 |
| 709 | 60 | 68 | 126 | 1 013 | 676 | |
| Balanse | ||||||
| 1 215 | 801 | 1 391 | 1 248 | 2 892 | 1 904 | |
| 347 | 63 | 263 | 195 | 68 | 706 | |
| 868 | 738 | 1 128 | 1 053 | 2 823 | 1 198 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 21,2 % | −0,5 % | 4 % | 6,6 % | 44,1 % | 35,4 % |
| Egenkapitalandel | 28,6 % | 7,8 % | 18,9 % | 15,6 % | 2,4 % | 37,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,39 | 1,39 | 1,63 | 0,98 | 0,22 | 3,29 |
| Totalkapitalrentabilitet | 89,9 % | 7,3 % | 12 % | 9,1 % | 54,7 % | 45,9 % |
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 260 | 3 815 |
| Sum driftskostnader | 3 356 | 3 835 |
| Lønnskostnader | 1 570 | 1 979 |
| Driftsresultat | 903 | −20 |
| Finansinntekter | 3 | 100 |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 3 | 100 |
| Resultat før skatt | 906 | 80 |
| Årsresultat | 709 | 60 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Inge Marshall Trangsrud | 1989 | |
| Styremedlem | Hugo Andre Mowinckel Nilsen | 1989 | |
| Styremedlem | Øystein Dunker | 1989 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ecit Services AS | ||
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Marshall Holding AS | 300 |
Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- c/o Inge Marshall Trangsrud, Heidmanns gate 71, 2317 Hamar
- Sted
- Hamar
Historikk
- 2026
Endring av forretningsadresse
c/o Inge Marshall Trangsrud Vangsvegen 163C, 2321 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Heidmanns gate 71, 2317 Hamar
Hele kunngjøringen
- 2025
Endring av forretningsadresse
c/o Inge Marshall Trangsrud Disenvegen 2A, 2318 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Vangsvegen 163C, 2321 Hamar
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
c/o Inge Marshall Trangsrud Sangenvegen 44, 2315 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Disenvegen 2A, 2318 Hamar
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av forretningsadresse
c/o Inge Marshall Trangsrud Sangenvegen 44 → c/o Inge Marshall Trangsrud Sangenvegen 44, Hamar
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Storhamargata 23C, 2317 Hamar → c/o Inge Marshall Trangsrud Sangenvegen 44, 2315 Hamar
Hele kunngjøringen