Haatre AS
- Sentral godkjenning
Haatre AS er et aksjeselskap i Mauseidvåg i Sula, stiftet 1. november 2019. Selskapet driver med oppføring av bygninger og har 6 ansatte. Daglig leder er Ronny Lauritsen Sætre, og styrets leder er Ronny Lauritsen Sætre.
Fakta om Haatre AS
- Daglig leder
- Ronny Lauritsen Sætre (f. 1984)
- Styreleder
- Ronny Lauritsen Sætre (f. 1984)
- Stiftet
- Bransje
- Byggentreprenører i Sula
- Kommune
- Sula
- Største eiere (2024)
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 397 | 5 066 |
| Driftsresultat | −315 | 138 |
| Resultat før skatt | −385 | 95 |
| Årsresultat | −385 | 95 |
| Sum eiendeler | 1 074 | 1 470 |
| Egenkapital | −356 | 29 |
| Gjeld | 1 430 | 1 440 |
Hva som har skjedd
- Ny lenke til sosiale medier · facebook.com/p/Haatre-AS-100057232338390
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Flere ansatte · 1 → 6
- Godkjente årsregnskap
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −355 521 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Snekkervirksomhet, rør VVS og byggeledelse. Komplett leverandør av tjenester og produkter innen et tilpasset velfungerende og varig røropplegg for alt VVS-utstyr. Vi tilbyr hjelp med alt fra kartlegging av behov og forlag om konkrete løsninger. Til levering, montering og vedlikehold av utstyret, tjenester og ekspertise innen sanitær, vanninntak, bunnledning, varmepumper luft/vann og væske/vann til så vel vannbåren gulvvarme. Vannbåren varme fra andre varmekilder til radiatorer og alt av VVS. I nybygg eller eksisterende bygg og totalrehabilitering av våtrom.
- Juridisk navn
- HAATRE AS
- Org.nr.
- 923 931 015
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.11.2019
- Registrert
- 29.11.2019
- Bransje
- Oppføring av bygninger 41.000
- Daglig leder
- Ronny Lauritsen Sætre (f. 1984)
- Ansatte
- 6
- Aksjekapital
- 45 000 kr
- Tidligere navn
- Haatre & Rør VVS AS, Haatre AS
- Forretningsadresse
- Svingen 10, 6036 MauseidvågÅpne i kart
- Kommune
- Sula
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 397 | 5 066 | 2 221 | 2 529 | 1 927 | 1 023 | |
| Driftsresultat | −315 | 138 | −81 | −10 | 11 | 49 | −13 |
| EBITDA | 83 | 58 | 58 | ||||
| Resultat før skatt | −385 | 95 | −112 | −31 | 2 | 49 | −13 |
| Årsresultat | −385 | 95 | −112 | −28 | 1 | 41 | −13 |
| Sum eiendeler | 1 074 | 1 470 | 486 | 762 | 627 | 175 | 17 |
| Egenkapital | −356 | 29 | −81 | 32 | 59 | 58 | 17 |
| Gjeld | 1 430 | 1 440 | 567 | 730 | 568 | 117 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 397 | 5 066 |
| Sum driftskostnader | 5 712 | 4 928 |
| Lønnskostnader | 1 511 | 1 369 |
| Driftsresultat | −315 | 138 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 70 | 43 |
| Netto finans | −70 | −43 |
| Resultat før skatt | −385 | 95 |
| Årsresultat | −385 | 95 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −5,8 % | 2,7 % | −3,6 % |
| Egenkapitalandel | −33,1 % | 2 % | −16,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,7 | 1,18 | 0,68 |
| Totalkapitalrentabilitet | −24,8 % | 14,1 % | −12,9 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Ronny Lauritsen Sætre | 1984 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ronny Lauritsen Sætre | 1984 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Jek Regnskap AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ronny Lauritsen Sætre (født 1984) | 45 |
Endringer 2023–2024
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Ronny Lauritsen Sætre | Økte | 30 → 45 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Svingen 10, 6036 Mauseidvåg
- Sted
- Mauseidvåg
- Ansatte
- 6
Tillatelser og godkjenninger
- Status
- Godkjent
- Gyldig til
- 08.01.2029
| Funksjon | Fagområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Uavhengig kontrollerende | Våtrom (i boliger) | 1 |
| Utførende | Taktekkingsarbeid | 1 |
| Utførende | Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner | 2 |
Historikk
- 2026
Ny lenke til sosiale medier
facebook.com/p/Haatre-AS-100057232338390
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Flere ansatte
1 → 6
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av styre
Endring av daglig leder
Endring av firma
Godkjente årsregnskap
Endring av styre
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av kapital
Endring av formål
Endring av firma
Endring av daglig leder