Secure-Nok Corp AS
Luramyrveien 29, 4313 Sandnes
Secure-Nok Corp AS er et aksjeselskap i Sandnes, stiftet 11. november 2019. Selskapet driver med annen teknisk konsulentvirksomhet. Daglig leder er Tonje Rønneberg Skei, og styrets leder er Knut Molaug.
Fakta om Secure-Nok Corp AS
- Daglig leder
- Tonje Rønneberg Skei (f. 1986)
- Styreleder
- Knut Molaug (f. 1960)
- Stiftet
- Kommune
- Sandnes
- Største eiere (2025)
- Kkera Invest AS28,2 %
- Sivtek AS21,8 %
- Coachit AS5,8 %
Regnskap og nøkkeltall
Driftsresultat−439 634 kr−104 % mot 2024
Årsresultat−15 mill. kr−49,8 % mot 2024
Egenkapital43 mill. kr+179 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Driftsresultat | −440 | −215 |
| Resultat før skatt | −15 461 | −10 319 |
| Årsresultat | −15 461 | −10 319 |
| Sum eiendeler | 58 310 | 33 306 |
| Egenkapital | 43 296 | 15 503 |
| Gjeld | 15 013 | 17 803 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt styremedlem · Ragnhild Molaug Hagelin
- Endring av styre · Styret: leder Knut Molaug, 4 medlemmer
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av styre · Styret: leder Knut Molaug, 3 medlemmer
Konsernstruktur
Morselskap for 2 datterselskaper.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Tilby verktøy og tjenester innen cybersecurity for å sikre kritisk infrastruktur.
- Juridisk navn
- SECURE-NOK CORP AS
- Org.nr.
- 923 929 819
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 11.11.2019
- Registrert
- 25.11.2019
- Bransje
- Annen teknisk konsulentvirksomhet 71.129
- Daglig leder
- Tonje Rønneberg Skei (f. 1986)
- Aksjekapital
- 3 577 354 kr
- Forretningsadresse
- Luramyrveien 29, 4313 SandnesÅpne i kart
- Kommune
- Sandnes
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | ||||
| Driftsresultat | −440 | −215 | −1 764 | −1 508 | −674 | −196 |
| Resultat før skatt | −15 461 | −10 319 | −12 987 | −1 336 | −514 | −96 |
| Årsresultat | −15 461 | −10 319 | −12 987 | −1 336 | −514 | −96 |
| Sum eiendeler | 58 310 | 33 306 | 37 237 | 31 553 | 23 978 | 4 524 |
| Egenkapital | 43 296 | 15 503 | 19 722 | 29 039 | 23 677 | 3 399 |
| Gjeld | 15 013 | 17 803 | 17 515 | 2 514 | 301 | 1 125 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler58 mill. kr
Anleggsmidler72 %42 mill. kr
Omløpsmidler28 %17 mill. kr
Egenkapital og gjeld58 mill. kr
Innskutt egenkapital74 %43 mill. kr
Kortsiktig gjeld26 %15 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 440 | 215 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | −440 | −215 |
| Finansinntekter | 209 | |
| Finanskostnader | 15 231 | 10 104 |
| Netto finans | −15 022 | −10 104 |
| Resultat før skatt | −15 461 | −10 319 |
| Årsresultat | −15 461 | −10 319 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 74,3 % | 46,6 % | 53 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 0 | 0 |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,5 % | −0,6 % | −4,4 % |
Roller
Nå · 8 · Tidligere · 5
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tonje Rønneberg Skei | 1986 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Knut Molaug | 1960 |
| Styremedlem | Ragnhild Molaug Hagelin | 1990 |
| Styremedlem | Iren Elisabeth Øvstebø | 1975 |
| Styremedlem | Helge Nilsen | 1972 |
| Styremedlem | Espen Falla | 1963 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Idsø & Ravnås Revisjon AS | |
| Regnskapsfører | Powercounting AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Styremedlem | Marianne Frøystad Ånestad | 1983 | til 23.06.2026 |
| Styrets leder | Helge Nilsen | 1972 | til 09.03.2026 |
| Styremedlem | Knut Molaug | 1960 | til 09.03.2026 |
| Styremedlem | Per Helge Svensson | 1961 | til 09.03.2026 |
| Nestleder | Alf Reime | 1954 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Kkera Invest AS | 1 008 592 | |
| Sivtek AS | 779 545 | |
| Coachit AS | 208 598 | |
| Cascata AS | 139 556 | |
| Modulation AS | 125 000 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Kkera Invest AS | Ny eier | 0 → 1 008 592 |
| Sivtek AS | Økte | 437 200 → 779 545 |
| Coachit AS | Økte | 130 265 → 208 598 |
| Kkera Invest AS | Solgte seg ut | 172 140 → 0 |
| Cascata AS | Økte | 70 111 → 139 556 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Secure-Nok Corp AS
- 100 %Secure-Nok AS
- 97,7 %Secure-Nok Technology AS
Enheter
HovedenhetSecure-Nok Corp AS923 929 819
- Forretningsadresse
- Luramyrveien 29, 4313 Sandnes
Underenheter1
- Sted
- Sandnes
Historikk
55 hendelser siden 2019
- 2026
Nytt styremedlem
Ragnhild Molaug Hagelin
Endring av styre
Styret: leder Knut Molaug, 4 medlemmer
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Knut Molaug, 3 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2025
Endring av kapital
Kapital 3 357 404 kr → 3 577 354 kr
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Luramyrveien 25A → Luramyrveien 29, Sandnes
Hele kunngjøringen
Fullmakt kapitalforhøyelse
Hele kunngjøringen
Fullmakt kapitalforhøyelse
Hele kunngjøringen
Endring av kapital
Kapital 2 550 952 kr → 3 357 404 kr
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Rådgivende ingeniører (annet) i Sandnes
Norsal ASASUplab ASASInitium Energy ASASVirago Consulting ASASAgs Solutions ASASNevland ConsultingENKDalland EldriftENKEhrenberg GeoconsultingENK
Rådgivende ingeniører (annet) i SandnesAlle selskaper i Sandnes