Baalsrud Holding AS
Aktiv- Org.nr.923 807 586
- Aksjeselskap
- Kunstnere og scenekunst
- Oslo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Baalsrud Holding AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 25. oktober 2019. Selskapet driver med andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet. Styrets leder er Vegard Baalsrud.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Ny adresse · c/o Vegard Baalsrud Bruksenhetsnummer U0103 Vækerøveien 133, 0383 OSLO → c/o CUMA Event AS Karenslyst allé 16, 0278 OSLO
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · Trudvangveien 33A, 1368 STABEKK → c/o Vegard Baalsrud Bruksenhetsnummer U0103 Vækerøveien 133, 0383 OSLO
Lignende bedrifter
Kunstnere og scenekunst i Oslo, nærmest i omsetning
- Skh-Invest ASKunstnere og scenekunst · Oslo50 917 kromsetning 2025
- Arne Garborgs Plass 4 ASKunstnere og scenekunst · Oslo50 809 kromsetning 2025
- DR Bjørn ASKunstnere og scenekunst · Oslo50 548 kromsetning 2025
- Mawei Holding ASKunstnere og scenekunst · Oslo49 894 kromsetning 2025
- Vector Warrior ASKunstnere og scenekunst · Oslo52 500 kromsetning 2025
- Nightfly ASKunstnere og scenekunst · Oslo49 472 kromsetning 2025
- Steinbukken ASKunstnere og scenekunst · Oslo49 266 kromsetning 2025
- Beth Madeley ArtKunstnere og scenekunst · Oslo53 290 kromsetning 2021
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 51 | 50 | 50 | 51 | 550 | 0 | |
| 28 | 31 | 39 | 29 | 535 | 0 | |
| Resultat før skatt | 192 | 1 075 | 939 | 604 | 535 | 0 |
| 156 | 1 055 | 925 | 604 | 419 | 0 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 2 828 | 2 861 | 1 996 | 1 047 | 1 105 | 744 | |
| 2 782 | 2 827 | 1 972 | 1 047 | 443 | 24 | |
| 46 | 35 | 24 | 0 | 662 | 720 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 55,8 % | 62,6 % | 78,2 % | 56,9 % | 97,3 % | |
| Egenkapitalandel | 98,4 % | 98,8 % | 98,8 % | 100 % | 40,1 % | 3,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 34,51 | 61,79 | 53,78 | 1,4 | 0,07 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,8 % | 44,3 % | 61,7 % | 60,8 % | 57,9 % | 0 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,8 mill. kr
Anleggsmidler44 %1,2 mill. kr
Omløpsmidler56 %1,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,8 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital97 %2,8 mill. kr
Kortsiktig gjeld2 %45 803 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 51 | 50 |
| Sum driftskostnader | 23 | 19 |
| Lønnskostnader | 5 | 5 |
| Driftsresultat | 28 | 31 |
| Finansinntekter | 163 | 1 044 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 163 | 1 044 |
| Resultat før skatt | 192 | 1 075 |
| Årsresultat | 156 | 1 055 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Vegard Baalsrud | 1990 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Aider AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Vegard Baalsrud (født 1990) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetBaalsrud Holding AS923 807 586
- Forretningsadresse
- c/o CUMA Event AS, Karenslyst allé 16, 0278 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
11 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
Ny adresse
c/o Vegard Baalsrud Bruksenhetsnummer U0103 Vækerøveien 133, 0383 OSLO → c/o CUMA Event AS Karenslyst allé 16, 0278 OSLO
Hele kunngjøringen
- 2024
Ny adresse
Trudvangveien 33A, 1368 STABEKK → c/o Vegard Baalsrud Bruksenhetsnummer U0103 Vækerøveien 133, 0383 OSLO
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
Ny adresse
Ole Fladagers gate 12A, 0353 OSLO → Trudvangveien 33A, 1368 STABEKK
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021