Refvik Bygdeutvikling SA
Aktiv- Org.nr.923 801 936
- Samvirkeforetak
- Camping, hytter og ferieleiligheter
- Kinn
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Refvik Bygdeutvikling SA er et samvirkeforetak i Raudeberg i Kinn, stiftet 21. november 1982. Selskapet driver med drift av campingplasser. Daglig leder er Stian Myhre, og styrets leder er Stian Myhre.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 987 210 kr → 1 130 592 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny daglig leder · Sindre Refvik → Stian Myhre
- Styreleder gikk ut · Sindre Refvik
- Nytt styremedlem · Stian Myhre
Støtte og tilskudd
3 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 886,38 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 2 047,15 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 648,90 kr |
Lignende bedrifter
Camping, hytter og ferieleiligheter i Kinn, nærmest i omsetning
- Endestad Camping ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Eikefjord, Kinn315 978 kromsetning 2025
- Ulvesund Fyr ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Deknepollen, Kinn272 791 kromsetning 2025
- Tansøy Havhytter ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Tansøy, Kinn85 542 kromsetning 2025
- Batalden Experience ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Batalden, Kinn0 kromsetning 2025
- Raudeberg Jobbhotell ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Raudeberg, Kinn10 mill. kromsetning 2025
- Nordica Resort Florø ASCamping, hytter og ferieleiligheter · Florø, Kinn13 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 131 | 987 | 990 | 552 | 1 732 | 1 415 | |
| 339 | 131 | 142 | −310 | 447 | 662 | |
| EBITDA | −237 | 500 | 665 | |||
| Resultat før skatt | 354 | 135 | 147 | −307 | 447 | 662 |
| 264 | 127 | 145 | −303 | 335 | 516 | |
| Balanse | ||||||
| 1 470 | 1 215 | 1 109 | 970 | 1 345 | 1 035 | |
| 1 315 | 1 052 | 925 | 779 | 1 082 | 749 | |
| 155 | 164 | 185 | 191 | 262 | 286 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 30 % | 13,3 % | 14,3 % | −56,2 % | 25,8 % | 46,8 % |
| Egenkapitalandel | 89,5 % | 86,5 % | 83,4 % | 80,3 % | 80,5 % | 72,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 7,48 | 12,9 | 7,45 | 4,4 | 5,33 | 3,65 |
| Totalkapitalrentabilitet | 26,5 % | 11,7 % | 14,2 % | −26,5 % | 37,7 % | 128,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,5 mill. kr
Anleggsmidler21 %313 727 kr
Omløpsmidler79 %1,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,5 mill. kr
Opptjent egenkapital89 %1,3 mill. kr
Kortsiktig gjeld11 %154 617 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 131 | 987 |
| Sum driftskostnader | 791 | 856 |
| Lønnskostnader | 192 | 256 |
| Driftsresultat | 339 | 131 |
| Finansinntekter | 16 | 5 |
| Finanskostnader | 1 | 1 |
| Netto finans | 15 | 4 |
| Resultat før skatt | 354 | 135 |
| Årsresultat | 264 | 127 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Myhre | 1986 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Myhre | 1986 | |
| Styremedlem | Inge Kåre Sætren | 1964 | |
| Styremedlem | Katrine Holvik Skinlo | 1986 | |
| Styremedlem | Ann-Kristin Breiset Nybakk | 1967 | |
| Styremedlem | Kevin Espelid Liland | 1998 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Revisorgruppen Fjordane AS | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetRefvik Bygdeutvikling SA923 801 936
- Forretningsadresse
- Refvik, 6710 Raudeberg
Underenheter1
- Sted
- Raudeberg
- Ansatte
- Under 5
Historikk
33 hendelser siden 1982
- 2026
- 2025