Vandelay Holding AS
Aktiv- Org.nr.923 657 908
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Molde
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Vandelay Holding AS er et aksjeselskap i Molde, stiftet 7. oktober 2019. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Øyvind Heiberg Solli.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 50 000 kr → 150 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Omsetningen økte · 3 500 kr → 50 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Molde, nærmest i omsetning
- Kaka ASHolding- og investeringsselskaper · Molde180 692 kromsetning 2025
- Erma Industrier ASHolding- og investeringsselskaper · Molde247 650 kromsetning 2025
- Tanglo ASHolding- og investeringsselskaper · Bolsøya, Molde20 087 kromsetning 2025
- TS Aktiva Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Molde15 000 kromsetning 2025
- Ingvest Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Molde5 827 kromsetning 2025
- Røysan Industrier ASHolding- og investeringsselskaper · Molde2 273 kromsetning 2025
- Solbjørhaugen ASHolding- og investeringsselskaper · Eidsvåg i Romsdal, Molde0 kromsetning 2025
- Liv Anne Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Eidsvåg i Romsdal, Molde0 kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 150 | 50 | 4 | 5 | 4 | ||
| 147 | 46 | 1 | 2 | 4 | ||
| Resultat før skatt | 153 | 47 | 1 | 2 | 5 | 0 |
| 119 | 37 | 1 | 2 | 5 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Balanse | ||||||
| 4 698 | 4 130 | 3 703 | 3 126 | 2 942 | 596 | |
| 1 959 | 1 840 | 1 803 | 1 802 | 1 800 | 596 | |
| 2 739 | 2 291 | 1 900 | 1 324 | 1 142 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 97,7 % | 91,5 % | 22,3 % | 40 % | 100 % | |
| Egenkapitalandel | 41,7 % | 44,5 % | 48,7 % | 57,7 % | 61,2 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 3,83 | 2,86 | 25,01 | |||
| Totalkapitalrentabilitet | 3,5 % | 1,2 % | 0 % | 0,1 % | 0,3 % | 0 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler4,7 mill. kr
Anleggsmidler94 %4,4 mill. kr
Omløpsmidler6 %272 958 kr
Egenkapital og gjeld4,7 mill. kr
Innskutt egenkapital38 %1,8 mill. kr
Opptjent egenkapital3 %158 773 kr
Langsiktig gjeld57 %2,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld2 %71 185 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 150 | 50 |
| Sum driftskostnader | 3 | 4 |
| Driftsresultat | 147 | 46 |
| Finansinntekter | 7 | 2 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 6 | 2 |
| Resultat før skatt | 153 | 47 |
| Årsresultat | 119 | 37 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Øyvind Heiberg Solli | 1984 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Øyvind Heiberg Solli (født 1984) | 1 800 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetVandelay Holding AS923 657 908
- Forretningsadresse
- c/o Øyvind Heiberg Solli, Øvre Krohnstad veg 30, 6421 Molde
Underenheter1
- Sted
- Molde
Historikk
17 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021