Nrep NSF IV Investco 109 AS
Aktiv- Org.nr.923 422 757
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Oslo
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Nrep NSF IV Investco 109 AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 2. august 2019. Selskapet driver med spesielle holdingselskaper. Daglig leder er Jens Petter Hagen, og styrets leder er Jens Petter Hagen.
Nøkkeltall 2025
Driftsresultat 2020–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Endring av kapital · Kapital 1 040 050,40 kr → 1 113 537,70 kr
- Endring av vedtektsdato · Vedtekter av 13.03.2025
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Oslo
- Nrep NSF IV Investco 106 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 110 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 104 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 105 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 103 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 99 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 100 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Nrep NSF IV Investco 102 ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
Driftsresultat 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −51 | −872 | −945 | −1 558 | −211 | −384 | |
| Resultat før skatt | 13 | −532 | 42 | −811 | −1 106 | −228 |
| 13 | −532 | 42 | −811 | −1 106 | −276 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 105 711 | 99 221 | 93 893 | 63 516 | 37 679 | 12 725 | |
| 105 711 | 98 349 | 92 963 | 61 747 | 37 468 | 12 466 | |
| 872 | 930 | 1 769 | 211 | 259 | ||
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 99,1 % | 99 % | 97,2 % | 99,4 % | 98 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,03 | 10,81 | 2,79 | 36,22 | 26,86 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 0 % | −0,5 % | 0,1 % | −1,5 % | −0,6 % | 1,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler106 mill. kr
Anleggsmidler88 %93 mill. kr
Omløpsmidler12 %13 mill. kr
Egenkapital og gjeld106 mill. kr
Innskutt egenkapital103 %108 mill. kr
Opptjent egenkapital−3 %−2,7 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 51 | 872 |
| Driftsresultat | −51 | −872 |
| Finansinntekter | 68 | 349 |
| Finanskostnader | 4 | 9 |
| Netto finans | 64 | 340 |
| Resultat før skatt | 13 | −532 |
| Årsresultat | 13 | −532 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Jens Petter Hagen | 1977 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Jens Petter Hagen | 1977 | |
| Styremedlem | Janne Juhani Hakkarainen | 1990 | |
| Styremedlem | Stian Juul Bøe Sørensen | 1988 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Pricewaterhousecoopers AS | ||
| Regnskapsfører | Ernst & Young Compliance Services AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Orbra Invest AB | 4 430 291 | |
| Two Degrees Up Aps | 2 392 238 | |
| South Bay Capital AB | 1 772 117 | |
| Hyrehøj Aps | 1 595 021 | |
| Strømstangen AS | 886 058 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Orbra Invest AB | Økte | 3 902 446 → 4 430 291 |
| Two Degrees Up Aps | Økte | 2 107 222 → 2 392 238 |
| South Bay Capital AB | Økte | 1 560 979 → 1 772 117 |
| Hyrehøj Aps | Økte | 1 404 979 → 1 595 021 |
| Strømstangen AS | Økte | 780 489 → 886 058 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
34 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
Endring av kapital
Kapital 1 040 050,40 kr → 1 113 537,70 kr
Hele kunngjøringen
Endring av kapital
Kapital 980 866 kr → 1 040 050,40 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Nytt styremedlem
Janne Juhani Hakkarainen · Styremedlem gikk ut Peter Alexander Lind
Hele kunngjøringen
- 2023