Celar Invest AS
Aktiv- Org.nr.923 094 377
- Aksjeselskap
- Annen detaljhandel
- Lindesnes
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Flyttet
Celar Invest AS er et aksjeselskap i Marnardal i Lindesnes, stiftet 11. juni 2019. Selskapet driver med detaljhandel med blomster, planter, gjødsel og plantevernmidler. Styrets leder er Cecilie Larsen.
Nøkkeltall 2025
Driftsresultat 2019–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · Øvre Hunsdalsvei 482, 4534 MARNARDAL → c/o Cecilie Larsen, Øyan 33, 4534 MARNARDAL
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny bransje · 00.000 → 47.761
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Ny revisor · VELLE REVISJON AS
Lignende bedrifter
Annen detaljhandel i Lindesnes
- Sørens Eftf. Janet Sauvik ValandAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- Jeba Jens BaraldsnesAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- Jeger HansenAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- Alltid Billigst ØstremAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- Ursulas Photoart Ursula SchutzAnnen detaljhandel · Lindesnes
- U9q Silje Jacinta SpireaAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- JK EigebrekkAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
- Vivian Hommen Retro/Antikk OnlineAnnen detaljhandel · Mandal, Lindesnes
Driftsresultat 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −6 | 0 | −5 | −6 | −6 | 0 | |
| Resultat før skatt | 494 | 650 | 345 | 419 | 244 | 0 |
| 494 | 650 | 345 | 419 | 244 | 0 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 789 | 695 | 402 | 455 | 274 | 24 | |
| 775 | 681 | 376 | 449 | 30 | 24 | |
| 14 | 14 | 26 | 6 | 244 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 98,2 % | 98 % | 93,5 % | 98,7 % | 11 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 53,26 | 46,68 | 14,18 | 73,33 | 1,06 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 66,5 % | 118,5 % | 80,5 % | 115 % | 163,8 % | 0 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler788 899 kr
Anleggsmidler4 %30 000 kr
Omløpsmidler96 %758 899 kr
Egenkapital og gjeld788 899 kr
Innskutt egenkapital4 %30 000 kr
Opptjent egenkapital94 %744 649 kr
Kortsiktig gjeld2 %14 250 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 6 | 0 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −6 | 0 |
| Finansinntekter | 500 | 650 |
| Netto finans | 500 | 650 |
| Resultat før skatt | 494 | 650 |
| Årsresultat | 494 | 650 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Cecilie Larsen | 1978 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Velle Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Cecilie Larsen (født 1978) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Historikk
12 hendelser siden 2019
- 2026
Ny adresseNy
Øvre Hunsdalsvei 482, 4534 MARNARDAL → c/o Cecilie Larsen, Øyan 33, 4534 MARNARDAL
Hele kunngjøringen
Ny bransje
00.000 → 47.761
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020