Caselba AS
Aktiv- Org.nr.922 994 498
- Aksjeselskap
- IT-konsulenter og IT-drift
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Caselba AS er et aksjeselskap i Stabekk i Bærum, stiftet 5. juni 2019. Selskapet driver med konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Daglig leder er Cathrine Klouman, og styrets leder er Cathrine Klouman.
Nøkkeltall 2025
Driftsresultat 2019–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Ny adresse · Fagerstrandveien 32, 1368, Stabekk → Fagerstrandveien 32, C/O Cathrine Klouman, 1368 Stabekk
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Lignende bedrifter
IT-konsulenter og IT-drift i Bærum
- Mørk ITIT-konsulenter og IT-drift · Lommedalen, Bærum
- Heppt ConsultingIT-konsulenter og IT-drift · Haslum, Bærum
- Xylar Nordic - KalandIT-konsulenter og IT-drift · Snarøya, Bærum
- Jahnsen ConsultIT-konsulenter og IT-drift · Gjettum, Bærum
- Elefant Invest ASIT-konsulenter og IT-drift · Hosle, Bærum
- Bez Navneet Kumar PandeyIT-konsulenter og IT-drift · Lysaker, Bærum
- Niraja Thakar KonsultIT-konsulenter og IT-drift · Lysaker, Bærum
- G. Pudelek ITIT-konsulenter og IT-drift · Bekkestua, Bærum
Driftsresultat 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −19 | −16 | −18 | −12 | −11 | −12 | |
| Resultat før skatt | 445 | 185 | −47 | 359 | 593 | 1 915 |
| 445 | 185 | −47 | 359 | 593 | 1 915 | |
| Balanse | ||||||
| 6 840 | 6 377 | 6 191 | 6 220 | 5 250 | 3 456 | |
| 3 469 | 3 024 | 2 839 | 2 886 | 2 527 | 1 934 | |
| 3 371 | 3 353 | 3 353 | 3 334 | 2 723 | 1 522 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 50,7 % | 47,4 % | 45,9 % | 46,4 % | 48,1 % | 56 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,51 | 0,04 | 0,2 | 0,75 | 0,69 | 1,94 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,7 % | 3 % | 4,1 % | 19 % | 13,6 % | 95,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler6,8 mill. kr
Anleggsmidler75 %5,1 mill. kr
Omløpsmidler25 %1,7 mill. kr
Egenkapital og gjeld6,8 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %21 942 kr
Opptjent egenkapital50 %3,4 mill. kr
Kortsiktig gjeld49 %3,4 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 19 | 16 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −19 | −16 |
| Finansinntekter | 463 | 201 |
| Netto finans | 463 | 201 |
| Resultat før skatt | 445 | 185 |
| Årsresultat | 445 | 185 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Cathrine Klouman | 1962 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Cathrine Klouman | 1962 | |
| Styremedlem | Hans Magnus Isaksson | 1959 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | View Group AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Cathrine Klouman (født 1962) | 26 999 | |
| Cathrine Klouman (født 1962) | 3 000 | |
| Selma Margrethe Klouman Isaksson (født 2001) | 1 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
12 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
- 2024
Ny adresse
Fagerstrandveien 32, 1368, Stabekk → Fagerstrandveien 32, C/O Cathrine Klouman, 1368 Stabekk
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020