Thefactory Angels VI AS
Org.nr. 922 698 406AksjeselskapAktiv
c/o TheFactory AS, Grensen 18, 0159 Oslo
Thefactory Angels VI AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 3. april 2019. Styrets leder er Ingar Steffen Bentsen.
Fakta om Thefactory Angels VI AS
- Styreleder
- Ingar Steffen Bentsen (f. 1978)
- Stiftet
- Kommune
- Oslo
- Største eiere (2025)
- Thefactory AS47,2 %
- Inchange AS13,3 %
- Acorn Capital II AS11,8 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−7 897 kr−38,5 % mot 2024
Årsresultat−535 307 kr−9 288 % mot 2024
Egenkapital624 413 kr−46,2 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −8 | −6 |
| Resultat før skatt | −535 | −6 |
| Årsresultat | −535 | −6 |
| Sum eiendeler | 671 | 1 195 |
| Egenkapital | 624 | 1 160 |
| Gjeld | 46 | 35 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse
- Styremedlem gikk ut · Håkon Kalbakk
- Endring av forretningsadresse
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Å drive virksomhet med oppstart, kjøp, utvikling og salg av selskaper, investeringer i andre selskaper, eller annet som står i naturlig tilknytning til dette.
- Juridisk navn
- THEFACTORY ANGELS VI AS
- Org.nr.
- 922 698 406
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 03.04.2019
- Registrert
- 03.05.2019
- Bransje
- Uoppgitt i Brønnøysundregistrene
- Aksjekapital
- 169 638 kr
- Forretningsadresse
- c/o TheFactory AS, Grensen 18, 0159 OsloÅpne i kart
- Kommune
- Oslo
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Driftsresultat | −8 | −6 | −10 | −18 | −17 | −15 | 0 |
| Resultat før skatt | −535 | −6 | −10 | −18 | −182 | −15 | −6 |
| Årsresultat | −535 | −6 | −10 | −18 | −182 | −15 | −6 |
| Sum eiendeler | 671 | 1 195 | 1 195 | 1 195 | 1 198 | 1 380 | 1 390 |
| Egenkapital | 624 | 1 160 | 1 165 | 1 176 | 1 193 | 1 375 | 1 390 |
| Gjeld | 46 | 35 | 30 | 20 | 4 | 4 | 0 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler670 595 kr
Anleggsmidler100 %669 796 kr
Omløpsmidler0 %799 kr
Egenkapital og gjeld670 595 kr
Innskutt egenkapital208 %1,4 mill. kr
Opptjent egenkapital−115 %−771 605 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld7 %46 182 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 8 | 6 |
| Driftsresultat | −8 | −6 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 527 | 0 |
| Netto finans | −527 | 0 |
| Resultat før skatt | −535 | −6 |
| Årsresultat | −535 | −6 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 93,1 % | 97,1 % | 97,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,02 | 0 | 0,02 |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,9 % | −0,5 % | −0,9 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 2
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ingar Steffen Bentsen | 1978 |
| Styremedlem | Knut Ola Evensen | 1976 |
| Styremedlem | Pia Gellein Merkesdal | 1978 |
| Styremedlem | Fredrik Roen Annweiler | 1990 |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Pia Gellein Merkesdal | 1978 | til 09.03.2026 |
| Styremedlem | Håkon Kalbakk | 1983 | til 04.12.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Thefactory AS | 80 000 | |
| Inchange AS | 22 500 | |
| Acorn Capital II AS | 20 000 | |
| Sønderberg Eiendom AS | 14 500 | |
| Defy AS | 9 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
22 hendelser siden 2019
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
Endring av forretningsadresse
- 2025
Styremedlem gikk ut
Håkon Kalbakk
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
Revisjon av årsregnskap
Endring av revisor
Endring av styre
- 2022
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2021
Endring av forretningsadresse
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap