Skin Balance AS
Pastor Brekkes vei 1B, 4011 Stavanger
Skin Balance AS er et aksjeselskap i Stavanger, stiftet 1. januar 2019. Selskapet driver med aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad. Daglig leder er Silje Gundersen, og styrets leder er Silje Gundersen.
Fakta om Skin Balance AS
- Daglig leder
- Silje Gundersen (f. 1978)
- Styreleder
- Silje Gundersen (f. 1978)
- Stiftet
- Kommune
- Stavanger
- Største eiere (2025)
- Silje Gundersen100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,4 mill. kr+10,3 % mot 2024
Driftsresultat248 534 kr+883 % mot 2024
Årsresultat202 794 kr+657 % mot 2024
Egenkapital693 731 kr+41,3 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 373 | 2 151 |
| Driftsresultat | 249 | −32 |
| Resultat før skatt | 247 | −33 |
| Årsresultat | 203 | −36 |
| Sum eiendeler | 1 019 | 781 |
| Egenkapital | 694 | 491 |
| Gjeld | 326 | 290 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Godkjente årsregnskap
- Godkjente årsregnskap
- Endring av styre
- Godkjente årsregnskap
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Hud, kroppspleie og massasje. Salg av hudpleieprodukter og make up. Herunder å kunne delta i selskap med tilsvarende virksomhet.
- Juridisk navn
- SKIN BALANCE AS
- Org.nr.
- 922 591 865
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.01.2019
- Registrert
- 05.04.2019
- Bransje
- Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad 96.230
- Daglig leder
- Silje Gundersen (f. 1978)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Pastor Brekkes vei 1B, 4011 StavangerÅpne i kart
- Kommune
- Stavanger
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 373 | 2 151 | 2 034 | 1 736 | 1 869 | 1 633 | 1 336 |
| Driftsresultat | 249 | −32 | 129 | 23 | 312 | 274 | 295 |
| EBITDA | 85 | 372 | 337 | 356 | |||
| Resultat før skatt | 247 | −33 | 128 | 22 | 312 | 274 | 294 |
| Årsresultat | 203 | −36 | 100 | 17 | 243 | 213 | 230 |
| Sum eiendeler | 1 019 | 781 | 878 | 865 | 1 040 | 856 | 784 |
| Egenkapital | 694 | 491 | 527 | 427 | 410 | 468 | 255 |
| Gjeld | 326 | 290 | 350 | 437 | 630 | 389 | 530 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler1 mill. kr
Anleggsmidler19 %197 631 kr
Omløpsmidler81 %821 633 kr
Egenkapital og gjeld1 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %24 430 kr
Opptjent egenkapital66 %669 301 kr
Langsiktig gjeld0 %1 kr
Kortsiktig gjeld32 %325 532 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 373 | 2 151 |
| Sum driftskostnader | 2 124 | 2 182 |
| Lønnskostnader | 833 | 829 |
| Driftsresultat | 249 | −32 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 1 | 2 |
| Netto finans | −1 | −2 |
| Resultat før skatt | 247 | −33 |
| Årsresultat | 203 | −36 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 10,5 % | −1,5 % | 6,4 % |
| Egenkapitalandel | 68,1 % | 62,9 % | 60,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,52 | 1,81 | 1,59 |
| Totalkapitalrentabilitet | 27,6 % | −3,8 % | 14,9 % |
Roller
Nå · 4
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Silje Gundersen | 1978 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Silje Gundersen | 1978 |
| Styremedlem | Eivind Jacobsen | 1980 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Øko Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Silje Gundersen (født 1978) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSkin Balance AS922 591 865
- Forretningsadresse
- Pastor Brekkes vei 1B, 4011 Stavanger
Underenheter1
- Sted
- Stavanger
Historikk
9 hendelser siden 2019
- 2026
Godkjente årsregnskap
- 2025
Godkjente årsregnskap
Endring av styre
- 2024
Godkjente årsregnskap
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
- 2019
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Stavanger, nærmest i omsetning
Clinic Privé AS2,4 mill. kromsetning 2025ASNyt Hud og Fotklinikk AS2,3 mill. kromsetning 2025ASKlinikk Asena AS2,6 mill. kromsetning 20255ansatteASWan Sabai Thai Massage AS2,6 mill. kromsetning 20255ansatteASBob Stylister T&i AS2,7 mill. kromsetning 2025ASPmu AS2 mill. kromsetning 2025ASMadla Hudpleie AS1,6 mill. kromsetning 2025ASClinique Marine AS1,5 mill. kromsetning 2025AS
Skjønnhetspleie og spa i StavangerAlle selskaper i Stavanger