Øyer Helse Klinikk AS
Prost Stabels vei 6, 2019 Skedsmokorset
Øyer Helse Klinikk AS er et aksjeselskap i Skedsmokorset i Lillestrøm, stiftet 8. mars 2019. Selskapet driver med allmennlegetjenester. Daglig leder er Quang Uy Bach, og styrets leder er Quang Uy Bach.
Fakta om Øyer Helse Klinikk AS
- Daglig leder
- Quang Uy Bach (f. 1987)
- Styreleder
- Quang Uy Bach (f. 1987)
- Stiftet
- Bransje
- Allmennleger i Lillestrøm
- Kommune
- Lillestrøm
- Største eiere (2025)
- Quang Uy Bach100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning685 739 kr−22,5 % mot 2024
Driftsresultat556 066 kr+190 % mot 2024
Årsresultat429 756 kr+137 % mot 2024
Egenkapital489 654 kr+717 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 686 | 885 |
| Driftsresultat | 556 | 192 |
| Resultat før skatt | 556 | 223 |
| Årsresultat | 430 | 181 |
| Sum eiendeler | 618 | 256 |
| Egenkapital | 490 | 60 |
| Gjeld | 128 | 196 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Forretningsadresse
- Omsetningen falt · 884 844 kr → 685 739 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjente årsregnskap
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 22,5 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Fastlegearbeid.
- Juridisk navn
- ØYER HELSE KLINIKK AS
- Org.nr.
- 922 570 787
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 08.03.2019
- Registrert
- 01.04.2019
- Bransje
- Allmennlegetjenester 86.210
- Daglig leder
- Quang Uy Bach (f. 1987)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Prost Stabels vei 6, 2019 SkedsmokorsetÅpne i kart
- Kommune
- Lillestrøm
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 686 | 885 | 2 412 | 2 109 | 1 690 | 718 | 1 128 |
| Driftsresultat | 556 | 192 | 523 | 269 | 12 | 24 | −65 |
| EBITDA | 276 | 16 | 27 | ||||
| Resultat før skatt | 556 | 223 | 549 | 260 | 13 | 24 | −65 |
| Årsresultat | 430 | 181 | 434 | 202 | 13 | 24 | −65 |
| Sum eiendeler | 618 | 256 | 362 | 412 | 116 | 32 | 62 |
| Egenkapital | 490 | 60 | 84 | 198 | −3 | −16 | −40 |
| Gjeld | 128 | 196 | 278 | 214 | 119 | 48 | 102 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler617 892 kr
Anleggsmidler82 %508 962 kr
Omløpsmidler18 %108 930 kr
Egenkapital og gjeld617 892 kr
Innskutt egenkapital4 %24 430 kr
Opptjent egenkapital75 %465 224 kr
Kortsiktig gjeld21 %128 238 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 686 | 885 |
| Sum driftskostnader | 130 | 693 |
| Lønnskostnader | 27 | 595 |
| Driftsresultat | 556 | 192 |
| Finansinntekter | 0 | 33 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | 31 |
| Resultat før skatt | 556 | 223 |
| Årsresultat | 430 | 181 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 81,1 % | 21,7 % | 21,7 % |
| Egenkapitalandel | 79,3 % | 23,4 % | 23,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,85 | 1,04 | 1,08 |
| Totalkapitalrentabilitet | 127,3 % | 72,7 % | 142 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Quang Uy Bach | 1987 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Quang Uy Bach | 1987 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Tiq Regnskapsbyrå AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Tiq Regnskap AS | til 19.05.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Quang Uy Bach (født 1987) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetØyer Helse Klinikk AS922 570 787
- Forretningsadresse
- Prost Stabels vei 6, 2019 Skedsmokorset
Underenheter1
- Sted
- Skedsmokorset
Historikk
13 hendelser siden 2019
- 2026
Forretningsadresse
Omsetningen falt
884 844 kr → 685 739 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2019
Endring av forretningsadresse
Registrert i Enhetsregisteret
Lignende bedrifter
Allmennleger i Lillestrøm, nærmest i omsetning
Holt Vestvollen Legekontor DA619 424 kromsetning 2025DAEltigani AS779 636 kromsetning 2025ASVinthuja Rejanth AS925 070 kromsetning 2025ASLege MFK AS1 mill. kromsetning 2025ASR. Mansilla-Tinoco AS1,1 mill. kromsetning 2025ASHelse og Utvikling AS227 236 kromsetning 2025ASLege Canh Le Nygaard AS135 719 kromsetning 2025ASLege 1 AS36 905 kromsetning 2025AS
Allmennleger i LillestrømAlle selskaper i Lillestrøm