Lashlash AS
Aktiv- Org.nr.922 533 628
- Aksjeselskap
- Skjønnhetspleie og spa
- Steinkjer
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Lashlash AS er et aksjeselskap i Steinkjer, stiftet 28. februar 2019. Selskapet driver med skjønnhetspleie. Daglig leder er Beata Monika Barzyk, og styrets leder er Beata Monika Barzyk.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2019–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 70 802 kr → 50 477 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Omsetningen falt · 712 850 kr → 70 802 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −123 106 kr
- Omsetningen falt 28,7 % i 2025
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Steinkjer, nærmest i omsetning
- Koryol ASSkjønnhetspleie og spa · Steinkjer0 kromsetning 2025
- Fyret Sauna ASSkjønnhetspleie og spa · Steinkjer405 556 kromsetning 2025
- Lille My Hudpleie og Aromaterapi ASSkjønnhetspleie og spa · Steinkjer834 254 kromsetning 2025
Omsetning 2019–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 50 | 71 | 713 | 276 | 102 | 71 | |
| −1 | 7 | −95 | 51 | −26 | 14 | |
| Resultat før skatt | −1 | 7 | −98 | 50 | −26 | 14 |
| −1 | −14 | −76 | 50 | −45 | 11 | |
| Balanse | ||||||
| 5 | 54 | 107 | 128 | 109 | 141 | |
| −123 | −121 | −107 | −30 | −81 | −36 | |
| 128 | 174 | 214 | 158 | 190 | 177 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −1,1 % | 9,8 % | −13,4 % | 18,5 % | −25,5 % | 19,7 % |
| Egenkapitalandel | −2 388,6 % | −225,4 % | −99,5 % | −23,4 % | −74,3 % | −25,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 3,04 | 0,4 | 0,81 | 0,57 | 0,69 |
| Totalkapitalrentabilitet | −1,9 % | 9,1 % | −81,2 % | 43 % | −20,8 % | 15,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler5 154 kr
Omløpsmidler100 %5 154 kr
Egenkapital og gjeld5 154 kr
Innskutt egenkapital582 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−2 971 %−153 106 kr
Langsiktig gjeld2 398 %123 569 kr
Kortsiktig gjeld91 %4 691 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 50 | 71 |
| Sum driftskostnader | 51 | 64 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −1 | 7 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 1 | 0 |
| Netto finans | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | −1 | 7 |
| Årsresultat | −1 | −14 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Beata Monika Barzyk | 1983 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Beata Monika Barzyk | 1983 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Beata Monika Barzyk (født 1983) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetLashlash AS922 533 628
- Forretningsadresse
- Kolåsvegen 83, 7718 Steinkjer
Underenheter1
- Sted
- Steinkjer
Historikk
14 hendelser siden 2019
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av formål
Formål: Hudpleievirksomhet som driver med hovedsak negler og vipper, i tillegg til import og salg av produkter i dette segmentet, og det som naturlig står i tilknytning til dette.
Hele kunngjøringen